• $7,5217
  • €9,0085
  • 409.089
  • 1538.04
19 Ocak 2021 Salı 12:56 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş yeni projesi için 2 ayda 10 kilo verdi! Son halini görenler şaşkına döndü

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş yeni projesi için 2 ayda 10 kilo verdi! Son halini görenler şaşkına döndü

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş, kadrodan ayrılmasının ardından rol alacağı yeni filmi Kesişme; İyi ki Varsın Eren için hazırlıklara başladı. Yoğun bir spor programına giren ünlü oyuncu 2 ayda 10 kilo verdi. Oldukça fit görünüme kavuşan ünlü oyuncunun kasları ise dikkatlerden kaçmadı.

ATV'de yayınlanan başrollerinde Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş, senaryo gereği geçtiğimiz günlerde diziye veda eden isim olmuştu.

Yeni projesi belli olan Uğur Güneş Trabzon’da şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde rol alacak. Filmin çekimleri Trabzon’un Maçka ilçesinde başladı. Filmde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i Uğur Güneş, Eren Bülbül’ün annesini ise Gülçin Kültür Şahin canlandıracak.

Film için hazırlık sürecine giren ve ünlülerin spor eğitmeni Sami Hamidi’yle çalışan Uğur Güneş, 2 ayda 10 kilo verdi. Kendisine özel hazırlanmış spor ve beslenme programına uyan Güneş, oldukça kaslı bir vücuda sahip oldu.

<p>Öğrencilerin merakla  beklediği yüz yüze eğitim başladı. Çocuklar eski normale nasıl adapte ol

Yüz yüze eğitim başladı, anne babalar nelere dikkat etmeli?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi