• $7,3735
  • €8,968
  • 443.721
  • 1575.65
25 Aralık 2020 Cuma 09:09 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş hayranlarını üzdü! Diziye böyle veda etti

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş hayranlarını üzdü! Diziye böyle veda etti

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan başrollerinde Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova 24 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan 78. son bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Diziye Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş'in kaza yaptığı sahne damga vurdu. Diziden ayrılan Uğur Güneş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bir Zamanlar Çukurova ekibinden ayrıldığını duyurdu.

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş’in başrollerini paylaştığı ATV’de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 78. son bölümü ile geceye damga vurdu. Yılmaz’ın arabayla kaza yaptığı anlar dizinin en can alıcı anlarından biri oldu. Trafik kazası yapan Yılmaz Akkaya, hastanede yaşam mücadelesi verdi.

Aracını kullanırken bir anda hakimiyeti kaybeden Yılmaz, uçurumdan yuvarlanır. Demir, kazaya şahit olurken baş düşmanı Yılmaz'ı yanan aracın içinden kurtarır. Hastaneye kaldırılan Yılmaz, uzun süren bir ameliyatın ardından uyanır ve Demir'le helalleşir.

Durumu giderek ağırlaşan Yılmaz, Züleyha ile konuşurken bir anda fenalaşır. Züleyha'nın gözü önünde hayatını kaybeden Yılmaz'dan gelen acı haber bütün Çukurova halkını derinden sarsar.

UĞUR GÜNEŞ BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'YA VEDA ETTİ

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ı Uğur Güneş dizinin yeni bölümünün bitmesinin ardından sosyal medya hesabından veda paylaşımında bulundu. Bütün ekibe teşekkür eden Uğur Güneş, paylaşımında ‘Evet... Bir serüvenin daha sonuna geldim. Öncelikle yapımcılarıma, yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma, cefakar set ekibine, bütün benliğimle sevdiğim Adana halkına ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen seyircimize sonsuz teşekkürler. Başka serüvenlerde görüşmek üzere. Yolunuz açık olsun’ ifadelerini kullandı.

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen Horma Kanyonu muhteşem manzaralar sunuyor

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi