• $7,4045
  • €8,9942
  • 441.646
  • 1540.21
07 Ocak 2021 Perşembe 21:52 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral kimdir, kaç yaşında? Hande Soral'ın eşi kim?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral kimdir, kaç yaşında" Hande Soral'ın eşi kim"

Hande Soral, Bir Zamanlar Çukurova'da canlandıracağı Ümit karakteri ile ekrana geliyor. ATV'nin reytingleri bol televizyon dizisinde Yılmaz'a bu akşam son kez veda edilirken diziye Ümit karakteri dahil oluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral kimdir, kaç yaşında? Hande Soral'ın eşi kim?

Bir Zamanlar Çukurova, ATV'de yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna Ümit ismiyle Hande Soral dahil oldu. Soral dizide dengelerin değiştiğini yeni sırların açığa çıkacağı bir dönemin izleyicileri beklediğini söyledi. Güzel ve başarılı oyuncunun hayatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral kimdir, kaç yaşında? Hande Soral'ın eşi kim? sorularının yanıtını arıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'NIN ÜMİT'İ KİM?

Ümit tam Çukurova'ya ayak basarken Demir ile karşılaşıyor. Ümit kim? Çukurova'ya neden geliyor?

Tüm güzelliği ile ekrandaki izleyiciler etkileyecek olan Ümit ve sırları Çukurova'da yeni sayfalar açacak.

Bir Zamanlar Çukurova bugün var mı? Bir Zamanlar Çukurova 79. fragmanı izleme linki

HANDE SORAL KİMDİR?

Hande Soral, 2 Şubat 1987 yılında Bursa İnegöl'de doğmuştur. İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde okudu. Kendisi gibi oyuncu olan Bensu Soral adında kız kardeşi vardır.

2008 yılında Komedi Dükkanı adlı programda konuk oyuncu olarak yer alan ve televizyon dünyasına adım atan Hande Soral, 2008 ve 2011 yılları arasında yayınlanan "Küçük Kadınlar" isimli diziyle oyunculuğa başladı.

Dizide canlandırdığı Armağan karakteriyle başrol oynadı. 2014 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği "Çalıkuşu" dizisinde yardımcı oyuncu olarak rol aldı. Hande Soral, 2015 yılında "Birleşen Gönüller" adlı sinema filminde Cennet karakterini canlandırdı. Diriliş Ertuğrul'da İlbilge Hatun karakterini canlandırmıştır. 14 Ekim 2017 tarihinde İsmail Demirci ile hayatını birleştiren Hande Soral, 1.60 metre boyunda, 54 kilo ve Kova burcudur

<p>Aşı olan vatandaşlarımızın sayısı 1 milyon 250 bini geçti.  Aşılama yapılacak grupları Sağlık Bak

6,5 milyon doz aşı Türkiye'de... Aşı planlaması nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en saçma yasakları! Bunları ilk kez duyacaksınız

Kırıkkale'de polis merkezi önünde silahlı kavga: 1 yaralı