• $8,2455
  • €10,0351
  • 485.046
  • 1441.33
13 Mart 2021 Cumartesi 00:22 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral ile eşi İsmail Demirci'nin evlilik hikayesi ortaya çıktı!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral ile eşi İsmail Demirci'nin evlilik hikayesi ortaya çıktı!

Hande Soral ve İsmail Demirci'nin evlilik hikayeleri ortaya çıktı. Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit karakterine hayat verirken İsmail Demirci Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey'i canlandırıyor. Her ikisi de oyuncu olan çift dizi çekimleri yüzünden farklı illerde kalıyor ve ayrı düşüyor.

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncusu Hande Soral ile Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yıldızı İsmail Demirci'nin nasıl tanıştıkları ve evlilik yoluna adım attıkları öğrenildi. Zaman zaman sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla da adından söz ettiren ikili oynadıkları dizilerde büyük çıkış yakaladı.

ÇAKMAK SAYESİNDE TANIŞMIŞLAR

Hande Soral ve İsmail Demirci'nin evlilik hikayeleri ortaya çıktı. İsmail Demirci Bodrum'da tatil yaptığı sırada Hande Soral'ın yanına gitmiş ve "Ateşiniz var mı?" diye sormuş. Cevap olarak ise: "Bu çok kötü bir numara!"cevabını almış. İsmail Demirci de cebinden 2 çakmak çıkarıp, aklına başka bir söz gelmediğini söylemiş. Ama ertesi gün ikisi de İstanbul'a dönmüş.

İsmail Demirci ve Hande Soral, 1 hafta sonra tesadüf eseri Alaçatı'da karşılaşmış. Meğer, Hande Soral, tesadüfen onların bulunduğu yere rezervasyon yaptırmış. Ama İsmail Demirci'nin yine son günüymüş. Hande Soral, "Artık gitmez herhalde" diye düşünse de, eşi havaalanının yolunu tutmuş. Uçak 6 saat rötar yapınca, İsmail Demirci, "Bu bir işaret" diye düşünerek Alaçatı'ya dönmüş. Bir daha da ayrılmamışlar.

ÜÇÜNCÜ GÜNDE KARARINI VERMİŞ

Hande Soral, ilişkilerinin 3. gününde İsmail Demirci'nin evleneceği adam olduğunu hissetmiş. Bunu ona da söylemiş! İsmail Demirci, bu durumu "İlk gün kararını verdi ve hemen uygulamaya koydu" diyerek anlatıyor.

<p>Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Murat Kırık merak edilenleri A

'20'li yaş challenge' akımının perde arkasında ne var?

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi