• $8,7405
  • €10,2856
  • 492.355
  • 1397.87
18 Aralık 2020 Cuma 12:46 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci sosyal medyayı salladı! Şivesi olay yarattı

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci sosyal medyayı salladı! Şivesi olay yarattı

ATV'de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hayat verdiği Saniye karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Selin Yeninci geçtiğimiz akşam ekrana getirilen bölümde yaptığı Adana şivesi ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

ATV ekranların en sevilen yapımlarından olan başrollerinde Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova 17 Aralık Perşembe akşamı yeni bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi.

Bir Zamanlar Çukurova 17 Aralık perşembe akşamı ekrana getirilen 77. son bölümü ile olay yarattı. Dizinin final sahnesinde Demir ve Züleyha arabayla giderken arkadan gelen Yılmaz hızla önlerine geçti. Ancak Yılmaz'ın kontrolden çıkınca uçurumdan yuvarlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi hayranları Yılmaz öldü mü? sorusu araştırılmaya başladı.

Diğer yandan Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci de gündeme geldi. Adana şivesiyle konuşan Saniye'nin "Kaşınıyor ya yemin içiyorum kaşınıyor" dediği replik sosyal medyada gündem oldu. Dizide yaşanan bir sahnesinin ardından Selin Yeninci'nin hayranları Instagram hikaye bölümünden ünlü oyuncunun fotoğraflarını paylaşamaya başladı.

Selin Yeninci gelen yorumları hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

<p>Her sporun bir tehlikesi vardır. Futboldaki tehlikelerden biri de topa kafa atmak. Sağlık açısınd

Futbolcularda demans tehdidi!

Özkan Demir'in gözünden TEKNOFEST İstanbul Festivali

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Eylül 2021)

Lüfer tezgaha çıktı: İşte ilk fiyatlar