• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
04 Mart 2021 Perşembe 14:53 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancıoğlu aradığı aşkı Clubhouse'da buldu! Yeni sevgilisi bakın hangi genç oyuncu çıktı

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancıoğlu aradığı aşkı Clubhouse'da buldu! Yeni sevgilisi bakın hangi genç oyuncu çıktı

ATV'de ekrana getirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu, Hünkar'ın ölümüne neden olduğunun ortaya çıkmasından sonra senaryo gereği ölerek kadrodan ayrıldı. Esra Dermancıoğlu'nun Sol Yanım dizisinde rol alan Murat Balcı ile Clubhouse'da tanışıp aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Esra Dermancıoğlu ve Murat Balcı aşk dedikoduları karşısında sessizliğini koruyor.

ATV'nin fenomen yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine senaryo gereği ölerek veda eden Esra Dermancıoğlu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Bir süredir yalnız olan Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancıoğlu kalbinin kapılarını aşka açtı.

Oyunculuğu ve sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Esra Dermancıoğlu'nun aradığı aşkı son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse'da bulduğu öne sürüldü.

İddialara göre Esra Dermancıoğlu ve Sol Yanım dizisinde spor eğitmeni rolü ile izleyici karşısına çıkan 37 yaşındaki Murat Balcı aşk yaşamaya başladı. Murat Balcı, bir ara Clubhouse profil resmine Esra Dermancıoğlu ile çekilmiş karesini koydu. Balcı, Dermancıoğlu'nun uyarısı üzerine kısa sürede profil resmini kalırdı. Taraflar konuya ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı.

MURAT BALCI KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, müzisyen, besteci. 24 Mayıs 1983, Almanya doğumlu. Aslen İzmirlidir. 10 yaşında ailesi ile birlikte İzmir'e döndüler. 13 yaşında beste yapmaya başladı ve 17 yaşında katıldığı İzmir'deki yerel bir TV'de yayımlanan Ege Ses Yarışmasında Küçüğüm adlı şarkıyla en iyi erkek sesi seçildi.

Liseyi bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü okudu. Daha sonra müzikle ilgilendi ve müzik ile birlikte Tiyatro'ya başlamış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio'da 1 senelik eğitim görmüştür.

Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Murat Balcı, 2018'de Kanal D ekranlarına gelen Tutsak dizisinde Murat, Afili Aşk'ta Muammer Hoca karakterini canlandırdı. 2020'de Sol Yanım dizisinde rol aldı. Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü