• $7,3758
  • €8,9328
  • 438.248
  • 1467
05 Ocak 2021 Salı 22:48 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş yeni projesiyle büyük beğeni topladı!

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş yeni projesiyle büyük beğeni topladı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Yılmaz karakteri ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Uğur Güneş'in yeni projesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümle Çukurova'ya veda eden Uğur Güneş, Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde rol alacak.

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Uğur Güneş’in yeni projesi belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın ilk sezonundan bu yana canlandırdığı Yılmaz karakteri ile büyük beğeni toplayan Uğur Güneş geçtiğimiz günlerde Yılmaz’ın ölmesi üzerinde diziye veda etmişti. Güneş, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yeni projesini duyurdu.

Uğur Güneş Trabzon’da şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde rol alacak. Filmin çekimleri Trabzon’un Maçka ilçesinde başladı.

Filmin yapımcılarından Mustafa Uslu, Eren Bülbül’ü canlandırması için Karadeniz bölgesinden çocuk oyuncularla görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Filmde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i Uğur Güneş, Eren Bülbül’ün annesini ise Gülçin Kültür Şahin canlandıracak.

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılan Uğur Güneş filmin fragmanını paylaştı. Güneş paylaşımına "İyi ki doğdun Eren" yazdı. Güneş'in paylaşımı binlerce beğeni aldı.

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı

Yıldırım çarpmasının vücutta bıraktığı ilginç izler