• $13,592
  • €15,2993
  • 777.055
  • 1978.7
20 Ocak 2021 Çarşamba 10:01 | Son Güncelleme:

Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova'ya veda mı ediyor? Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrılıyor mu?

Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova'ya veda mı ediyor" Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrılıyor mu"

Atv'nin sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar Yaman'ın ölümü izleyicileri şoke etmişti. Ardından Yılmaz karakterininde diziden çıkması ile birlikte senaryonun nasıl ilerleyeceği merak konusu olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrılıyor mu? Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova'ya veda mı ediyor? gibi sorular da gündeme geldi. İşte tüm merak edilenler...

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin heyecanla beklenen 80. bölüm fragmanı kısa süre önce ekrana geldi. Son bölümün ardından seyirci, Bir Zamanlar Çukurova'da ne olacağını merak ediyor. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ayrılıyor mu? Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova'ya veda mı ediyor? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ZÜLEYHA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni sezon anlaşması imzalamayanlar kervanına Hilal Altınbilek'in de katılığı söyleniyor. Hilal Altınbilek senaryosunu tamamlayıp 85. bölümde Bir Zamanlar Çukurova'ya veda ediyor iddiası gündemde.

Yeni senaryo da Hande Soral'ın gelmesiyle Ümit ve Demir aşkına dönmesiyle Züleyha karakteri ekran macerasını tamamlayacak gibi gözüküyor. Hünkar Yaman ve Yılmaz'dan sonra başrollerin ayrılması ölümle oluyor. Senaryo gereği Züleyha canına kıyarak diziye veda edecek.

HİLAL ALTINBİLEK KİMDİR?

Hilal Altınbilek, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir'de Kosova kökenli bir ailede doğdu. İlkokul'dan itibaren tiyatro ile ilgilendi. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okurken oyunculuğa başladı. Bir güzellik yarışmasında ilk 5’e girdi ve fotomodel oldu. 2009-2010 yılları arasında İstanbul'daki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde, Çağdaş Drama Topluluğu ve Ali Haydar Elçığ'dan oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini, 2011 yılında yayımlanan Derin Sular adlı dizide yaşadı.

2013 yılında yayınlanmaya başlayan Karagül dizisinde Özlem karakterini canlandırdı. 2016 yılında Hayatımın Aşkı adlı dizide Nil adlı karakteri canlandırdı. 2018 yılında Tims Productions yapımı Bir Zamanlar Çukurova adlı televizyon dizisinde Züleyha karakterini canlandırdı. Aynı yıl Çağan Irmak'ın yönetmen ve senaristliğini üstlendiği Çocuklar Sana Emanet adlı dram-gerilim türündeki sinema filminde Engin Akyürek ile başrolde yer aldı.

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül
Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi