• $7,4216
  • €8,9509
  • 409.278
  • 1538.04
17 Şubat 2021 Çarşamba 23:44 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova Hande Soral ve İsmail Demirci'nin 'yollarını ayırdı'

Bir Zamanlar Çukurova Hande Soral ve İsmail Demirci'nin 'yollarını ayırdı'

Bir Zamanlar Çukurova'nın güzel oyuncusu Hande Soral'ın eşi İsmail Demirci'yle arasına diziler girdi. Rol aldıkları dizileri nedeniyle çoğunlukla ayrı şehirlerde bulunan ünlü oyuncuların bu durumları paylaşımlarına da yansıdı. İşte Hande Soral'ın "Yollarımız ayrı ama kalplerimiz bir" notuyla yaptığı paylaşım...

Ekranların sevilen oyuncuları Hande Soral ve eşi İsmail Demirci'nin arasına diziler girdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna katıldıktan sonra çekimler için sık sık Adana'ya giden Hande Soral ve Ordu'da çekimleri devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrolünde yer alan oyuncu eşi İsmail Demirci ayrı düştü. Bu ayrılık ikilinin sosyal medya paylaşımlarına da yansıdı.

Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Ümit karakteri ile ekranlara dönen güzel oyuncu Hande Soral, Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Kuzey'i canlandıran eşi İsmail Demirci kadrosunda bulundukları dizilerinin çekimleri nedeniyle çoğunlukla İstanbul dışındalar.

İstanbul'da yaşayan ama işleri dolasıyla sürekli şehir dışında olan ünlü oyuncuların birbirlerine olan özlemleri de sosyal medya paylaşımlarına yansıyor.

YOLLARIMIZ AYRI AMA KALPLERİMİZ BİR

Dizi çekimlerinden fırsat buldukça İstanbul'da buluşan evli çiftten Hande Soral Instagram hesabından eşi İsmail Demirci'nin havaalanında yer aldığı karesini "Yollarımız ayrı ama kalplerimiz bir" notuyla takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncunun, eşine olan özlemini adeta dile getirdiği fotoğrafı takipçilerinden ilgi büyük oldu.

KEŞKE BU KADAR TANE OLSAM

Öte yandan eşinden ayrı kalmanın hüznünü yaşayan Hande Soral, "Keşke bu kadar tane olsam" notuyla yeni bir paylaşımda daha bulundu. Ünlü ismin hem eşinin yanında hem de işinin başında olma isteğini yansıtan paylaşımı çok konuşuldu.

EŞİMİ ÖZLÜYORUM

Hande Soral ile 2017'den beri evli olan yakışıklı oyuncu İsmail Demirci ise verdiği bir demeçte bu ayrılıklar için "Set güzel gidiyor ama eşimi özlüyorum. Aralarda gelmeye çalışıyorum ya da Hande geliyor" açıklamasında bulunmuş, mesafelerin evliliklerine zarar vermediğini belirtmişti.

İŞ BU SİTEM EDİLİR Mİ?

Hande Soral, Bir Zamanlar Çukurova dizisine daha başlamadan önce eşi İsmail Demirci'nin Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekimleri için sık sık Ordu'ya gitmesinden ve ayrı düşmelerinden dolayı sitem edip etmediği yönünde gelen sorulara "İş bu, sitem edilir mi?" yanıtını vermişti.

Röportaj sırasında 56 kez "falan filan" diyen Kerem Bürsin sosyal medyanın diline düştü!

Eda Ece rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya'yı böyle ifşa etti! 'Sürekli yiyor hep zayıf...'

Yasak Elma dizisinde şoke eden ayrılık! Sevilen oyuncu diziye veda ediyor...

Aleyna Tilki'ye büyük şok! Türk dizi tarihine geçti!

<p>Süper Lig'in 28. haftasında Ankaragücü sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Bu zorlu karşılaşmada

Galatasaray-Ankaragücü Maç Yorumu

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi