• $8,1295
  • €9,745
  • 456.434
  • 1404.9
01 Nisan 2021 Perşembe 12:38 | Son Güncelleme:

Bir kadına sözlü taciz uyguladığı iddia edilmişti... Emre Kınay'dan jet açıklama geldi

Bir kadına sözlü taciz uyguladığı iddia edilmişti... Emre Kınay'dan jet açıklama geldi

Geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla bağlanan Eda Kaçar adındaki kadın Ramo dizisinde rol alan ünlü oyuncu Emre Kınay hakkında iddialarda bulundu. Eda Kaçar, 'Pazartesi görüntülü konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim çünkü sabah seti vardı. Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra sözlü hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da evden kovdu' ifadelerini kullandı. Emre Kınay'dan konuya ilişkin avukatı aracılığı ile sosyal medya hesabından cevap geldi.

Eda Kaçar adlı kadın Emre Kınay ile 3 ay boyunca sosyal medya üzerinden yazıştığını ve evine gittiğinde sözlü şiddet gördüğü iddiasında bulundu.

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil'in yorumculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Eda Kaçar, 'Pazartesi görüntülü konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim çünkü sabah seti vardı. Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra sözlü hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da evden kovdu' dedi.

'GEREKLİ YASAK İŞLEMLER BAŞLATILACAK'

Emre Kınay'ın avukatı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Kamuoyu Bilgilendirmesi Olarak Arz Olunur... Müvekkilimiz Emre Kınay hakkında bugün bir kısım basın organları aracılığıyla çıkan bir haber vesilesiyle, son dönemlerde kamunun ortak vicdani meselesi haline gelmiş olan kadın hakları konusu, bir iğfal, sömürü amacıyla kullanılmıştır. Kadın hakları konusu üzerinden prim elde etmeye çalışan, gerek bu şuursuz açıklamanın sahibi müfteri hanımefendi, gerekse bu iftirayla sözde basın hürriyeti dairesinde yayın yapan bir kısım organlar aleyhine gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

'BU HABERE İNANACAK VARSA, BEN KENDİMİ YILLARDIR ANLATAMAMIŞIM DEMEKTİR'

İftira teşkil eden eylemler, dayanaklı ve gerçek olsaydı, şüphesiz delili olurdu yahut bugüne dek müvekkil maleyhine bir hukuki girişim söz konusu olurdu. Müvekkil, 25 yıldır sanat hayatını itibarla sürdüren birey olarak, "Bu habere inanacak biri varsa, ben kendimi zaten yıllardır anlatamamışım demektir" şeklinde üzüntüsünü dile getirmektedir. Haber, kısa ve öz olarak bir itibar suikastidir. Vakanın gerçeğini açıklamak, 21 yaşında, hayatın başında genç bir kadın olan müfterinin, mesleki ve aileyi istikbalini olumsuz etkileyebileceğinden, bu hususta müvekkil "en azından bu aşamada" susma hakkını kullanacaktır.'

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

DNA analizleri, Anadolu'da 10 bin yıl geleneklerine ışık tuttu

Ayasofya Camii'nin minaresinden İstanbul kuşbakışı görüntülendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)