• $7,4151
  • €9,053
  • 442.162
  • 1542.45
05 Ocak 2021 Salı 21:06 | Son Güncelleme:

Bir Garip Aşk 67. bölümde neler olacak? Bir Garip Aşk 68. yeni fragman yayında mı?

Bir Garip Aşk 67. bölümde neler olacak" Bir Garip Aşk 68. yeni fragman yayında mı"

Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşuyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk' 67. bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Peki, Bir Garip Aşk 67. bölümde neler olacak? Bir Garip Aşk 68. yeni fragman yayında mı? İşte tüm merak edilenler..

Kanal 7'nin sevilen dizisi Bir Garip Aşk bu akşam yeni bölümüyle yine izleyicisinin karşısına çıkacak. Kushi ve Arnav arasında yaşanan aşk hikayesini konu edinen Bir Garip Aşk'ta heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Bir Garip Aşk 67. bölümde neler olacak? Bir Garip Aşk 68. yeni fragman yayında mı? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu. İşte tüm detaylar... 

BİR GARİP AŞK 67. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Kushi’nin ailesinin evinde kalmaya karar verir. Kushi’nin kalbini kazanmaya çalışan Arnav başarılı olabilecek mi?

Kushi ailesinin kirasını ödeyebilmek için Arnav’ın teklifini kabul eder ve bir gün boyunca onun yanında çalışır. Arnav bu süre içerisinde Kushi’den her istediğini yapmasını ister. Arnav Kushi’yle birlikte onun ailesinin evine gider. Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen Arnav Kushi’ye yakın olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Kushi ve Arnav arasındaki gerilim biraz olsun azalacak mı?

BİR GARİP AŞK 67. BÖLÜM İZLE

BİR GARİP AŞK 68. YENİ FRAGMAN YAYINDA MI?

Bir Garip Aşk 68. yeni fragman henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

BİR GARİP AŞK KONUSU NEDİR?

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Bir Garip Aşk oyuncuları: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas

<p>Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yeni

Haftalık burç yorumları (25 Ocak – 31 Ocak 2021)

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor