• $8,5433
  • €10,383
  • 512.798
  • 1453.8
22 Kasım 2019 Cuma 15:55 | Son Güncelleme:

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Harika Avcı'nın zor günleri!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Harika Avcı'nın zor günleri!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Türkiye'nin en güzel ve zengin kadınları arasında gösterilen Harika Avcı'nın, bir pansiyon odasında yaşamaya başladığını ve zor günler geçirdiği öne sürüldü. ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen Onur Akay, haberi şöyle duyurdu:

"Harika Avcı İstanbul Kartal’da bir pansiyon odasında yaşamaya başladı. Maddi sıkıntılar nedeni ile her şeyini satan Avcı’nın pansiyon parasını ise Avustralya’da yaşayan bir fanı ödedi. 

"Assolistlik yaptığı ve paraya para demediği yıllarda, evinde sıkıldığı zaman ünlü otellerin kral dairesine gidip bir ay orada kalırdı."

"Avcı, yaşadığı büyük dolandırıcılık olaylarından sonra maddi olarak zor günler geçirmeye başlamıştı. Elinde belli bir miktar parası kalmıştı ve çevresi ev alması için kendisini zorlamıştı. Ancak ev almayan Avcı, o parayı da harcadı."

"Ayrıca kiloları nedeni ile mide küçültme ameliyatı da olmuş, çok zayıflamış ve tanınmaz bir hale gelmişti. Bozulan psikolojisi nedeni ile evden hiç dışarı çıkmıyordu ve doğalgaz parasını bile ödeyemiyordu."

"Şimdi ise elinde olanları da kaybeden ve bir Cahide Sonku olayı yaşayan Harika Avcı’ya yardım eli uzatılması gerekiyor."

Başkan Erdoğan'dan NATO'ya video mesaj

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Haziran 2021)

Yeni hocayla ilgili bombayı patlattı! 'Ali Koç'la konuştum, 1 haftaya geliyor'

Twitter'a yeni özellik geliyor