• $7,36
  • €8,9356
  • 438.384
  • 1538.46
27 Aralık 2020 Pazar 09:33 | Son Güncelleme:

Bir Annenin Günahı dizisi bitti? Bir Annenin Günahı final mi yaptı?

Bir Annenin Günahı dizisi bitti" Bir Annenin Günahı final mi yaptı"

Limon Film imzalı, yönetmeliğini Filiz Pakman'ın yaptığı, Ahmet Yurdakul'un senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Bir Annenin Günahı dün akşam yayın akışında yer almadı. Başrollerinde Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar ve Mert Yazıcıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi için üzen karar geçtiğimiz haftalarda verilerek, final yaptı. Bir Annenin Günahı dizisi bitti? Bir Annenin Günahı final mi yaptı?

Bir Annenin Günahı dizisi dün akşam Kanal D'nin yayın akışında yer almayınca merak konusu oldu. Bir Annenin Günahı dizisi bitti? Bir Annenin Günahı final mi yaptı? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Bir Annenin Günahı dizisinden takipçilerini üzecek karar geçtiğimiz günlerde gelmişti. İşte tüm detaylar..

BİR ANNENİN GÜNAHI NEDEN YOK?

Bir Annenin Günahı dizisi final yaptı. Dizinin reytinglerde istenilen başarıyı elde edememesinin etkili olduğu belirtiliyor. Dizinin başrol oyuncusu Özge Özberk de sosyal medya hesabından dizinin finaline ilişkin paylaşım yapmıştı. Ünlü oyuncu Özberk: "Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz" notunu yazdı.

Dizinin final yapamadan 5.bölümü ile ekrana veda ettiği öne sürüldü.

BİR ANNENİN GÜNAHI KONUSU NEYDİ?

Suna, 40’lı yaşların başında, dünyalar güzeli bir kadındır. Göksu sahilinde zar zor işlettiği ufak bir balıkçı dükkanı vardır. Çocuklarıyla beraber Göksu yakınlarında, bahçe içinde bir gecekonduda yaşar. Dişinden tırnağından arttırarak bir yandan çocuklarını okutmuş bir yandan da başlarını sokabilecekleri bir evleri olsun diye ev kooperatifine girmiştir. Hayattaki en büyük dayanağı büyük oğlu Yusuf’tur.

Yusuf, yirmili yaşlarının başında, yakışıklı ve akıllı, oldukça da muzip bir çocuktur. Yusuf ailesini her şeyin üstünde tutan, derslerinde başarılı, kardeşleriyle ilgilenen, tüm fakirliğe rağmen halden anlayan, yaşına göre olgun, yani “gerçek hayatın” farkında olan biridir. Yalnız başına onlara hem analık hem babalık etmiş anasını her şeyden sakınır. Annesi onu okutmuş, üniversite son sınıfa kadar getirmiştir.

Suna’nın kafasında güzel günler yakındır. Ev bitince, Yusuf da mezun olup avukat çıkınca, her şey yoluna girecektir. Yıllardır soluksuz çalışan Suna, balıkçı dükkanını kapatıp, evde yalnızca çocukları için yemek pişirecektir. Hatta Yusuf hayırlısıyla bir gün evlenince, Suna da torunlarını sevecektir. Ama zavallı Suna, kurduğu bu güzel hayallere koşarken, kaderin ona takacağı çelmeden habersizdir…

BİR ANNENİN GÜNAHI HANGİ DİZİDEN UYARLANMIŞTI?

Bir Annenin Günahı, Limon Film imzalı, yönetmeliğini Filiz Pakman'ın yaptığı, Ahmet Yurdakul'un senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Filipinler yapımı A Mother's Guilt dizisinden uyarlanmıştır.

BİR ANNENİN GÜNAHI OYUNCU KADROSU NASILDI?

Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncu kadrosunda; Özge Özberk (Suna),Musa Uzunlar (Sadri Güngör),Mert Yazıcıoğlu (Yusuf),Emre Kınay (Çetin Alaz),Simay Barlas (Yağmur Güngör),Pamir Pekin (İbrahim Komiser), Nefise Karatay (Nazan Güngör),Gökçe Özyol (Bekir),Onuryay Evrentan (Şükran),Alihan Türkdemir (Ali),Emir Çiçek (Kazım),Ümmü Putgül (Neriman),Ayça İnci (Meral),İsmail Düvenci, Hamit Demir, Hüseyin Turunç (Kahraman),Mina Derman (Zehra),Deniz Ertürk (Filiz),Esra Gönen yer alıyor.

<p>Terörist Öcalan ve PKK paçavralarıyla dolu olan binadaki  görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Te

'HDP, PKK'nın hücre evi gibi çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Muğla'da tarım alanları su altında kaldı

Diyarbakır'ın ''çılgın projesi''ndeki ilerleme üreticiyi sevindirdi