• $8,0856
  • €9,6866
  • 451.17
  • 1409.19
15 Ocak 2021 Cuma 13:12 | Son Güncelleme:

Beyin kanaması geçirmişti... Ali Sürmeli, EDHO ile ekranlara dönüyor

Beyin kanaması geçirmişti... Ali Sürmeli, EDHO ile ekranlara dönüyor

ATV'nin fenomen yapımlarından olan Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Doğan Baba karakterine hayat veren Ali Sürmeli, beyin kanaması geçirmesinin ardından eski sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu EDHO'nun yeni bölümünde rol alarak setlere dönüş yaptı.

Usta oyuncu Ali Sürmeli, geçtiğimiz Eylül ayında beyin kanaması geçirmiş ve yoğun bir tedavi süreci geçirmişti. Ekranlardan uzakta olan Ali Sürmeli geri dönüyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yeni yılda ekrana döneceğini söyleyen oyuncunun haftaya ekrana gelecek 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümde yer alacağı öğrenildi.

Kadıköy'de geçtiğimiz aylarda yürüyüş yaparken görüntülenen ve basın mensupları ile sohbet eden Ali Sürmeli, şunları söylemişti: 'İki operasyon geçirdim. Yeniden doğdum, yürüme çağındayım. Patlıcan ağırlıklı besleniyorum. Hastanedeyken de patlıcan ağırlıklı yemekler yedim'

'Setlere dönmeye hazır mısınız?' sorusu yöneltilen Ali Sürmeli, 'Hep hazırım. Doktorun dediği; biraz yürü, toparlan ve kendine gel' yanıtını vermişti.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi