• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
25 Ağustos 2021 Çarşamba 15:50 | Son Güncelleme:

Berkay, Kuruçeşme'de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı

Berkay, Kuruçeşme'de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı
DHA

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden olan ünlü şarkıcı Berkay, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne aldı. Romantizm rüzgarlarının estiği Kuruçeşme'de Berkay sevilen şarkılarını hayranları ile seslendirdi.

Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Türkçe popun sevilen sesi Berkay'ı ağırladı. Berkay, seslendirdiği şarkılar ve muhteşem sahnesiyle Kuruçeşme kıyılarında romantizm rüzgârları estirdi.

Boğaz manzaralı Kuruçeşme sahnesinde hayranlarıyla bir araya gelen Berkay konserine "İnanırım" şarkısıyla başladı. Romantik aşk şarkılarının yanı sıra hareketli şarkılarıyla da sevenlerini coşturan ünlü sanatçı eşsiz sahne performansıyla izleyenleri kendine bir kez daha hayran bıraktı.

BERKAY'IN KURUÇEŞME HEYECANI

Sevenlerinin karşısına siyahlar içindeki kostümüyle çıkan Berkay, seslendirdiği şarkılar ve muhteşem sahnesiyle Kuruçeşme kıyılarında romantizm rüzgârları estirdi. Konser sonunda da birbirinden başarılı müzisyenlerden oluşan ekibini sahneye davet eden Berkay, koro halinde seslendirdikleri potpurilerle geceye imzasını attı.

Konser öncesinde magazin basınının sorularını yanıtlayan Berkay, "Kuruçeşme sahnesinin atmosferine hayran kaldım. Aylarca evde oturduk. Allah'a şükürler olsun Kuruçeşme'de ilk kez konser vereceğim" sözleriyle duyduğu heyecanı paylaştı.

KALBE DOKUNAN ŞARKILARLA AHBAP'A DESTEK

En sevilen şarkılarını seyirciler eşliğinde söyleyen Berkay, hayranlarıyla bir araya geldiği Kuruçeşme konseriyle kalbe dokunan şarkılarından elde edilen gelirin AHBAP'a bağışlanacağını duyurdu.

<p>Isparta Şehir Hastanesi'nde görevli Dr. Baki Ünlü, hasta yakını O.M. tarafından darbedildi. Dokto

Acil servis doktoruna yumruklu saldırı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi