• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
13 Ağustos 2020 Perşembe 14:05 | Son Güncelleme:

Bergüzar Korel'i çileden çıkaran yorumlar! 'Gerizekalılar' diyerek sitem etti

Bergüzar Korel'i çileden çıkaran yorumlar! 'Gerizekalılar' diyerek sitem etti

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, SMA'lı hastaları için iyi kalpli markalara sayfasını açmıştı. Fakat umduğu desteği bulamayan Korel, Instagram hesabından isyanını dile getirmişti. Son olarak bazı takipçilerinden gelen olumsuz yorumlar oyuncunu çileden çıkardı!

Hasta çocuklara yardım elini uzatabilmek adına sosyal medya hesabından yoğun bir şekilde gayret gösteren Bergüzar Korel, SMA hastası Yusuf Ayaz'ın vefat haberini aldıktan sonraki duygularını “Üzgün ve öfkeliyim” sözleriyle dile getirmişti.

Hemen ardından futbol kulüpleri için kısa sürede toplanan milyonlarca liralık bağışları hatırlatan Korel, SMA hastası çocukların da iyileşebilmek adına maddi desteğe ihtiyaçları olduğunu söylemiş ve iş adamlarına çağrıda bulunmuştu.

OLUMSUZ YORUMLARA TEPKİ GÖSTERDİ

Korel’in bu isyanı sosyal medyada büyük yankı bulurken ünlü ismin bazı takipçileri onu eleştirdi ve kendisinin lüks hayat yaşadığını söyleyerek gereken yardımda bulunmadığını ima etti.

Bergüzar Korel, kendisi hakkında yapılan bu yorumlara son derece sert bir şekilde yanıt verdi. Başarılı oyuncu Instagram hesabından şu satırları paylaştı:

<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı