• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
19 Şubat 2021 Cuma 13:15 | Son Güncelleme:

Bergüzar Korel'e takipçisinden gelen şoke eden mesaj! 'Gebermeniz için her gün dua ediyorum'

Bergüzar Korel'e takipçisinden gelen şoke eden mesaj! 'Gebermeniz için her gün dua ediyorum'

Birçok başarılı projede rol almış olan ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Halit Ergenç'le mutlu evliliğini sürdüren Bergüzar Koral, Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapatmasıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğunu kucağına alan Korel, sosyal medya hesabından yorumları ve özel mesajları kapatmasının sebebini açıkladı.

Instagram hesabını yorumlara ve özel mesajlara kapatmasıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Bergüzar Korel, neden böyle bir hamlede bulunduğunu anlattı. Koral, bir takipçisinden aldığı korkunç mesajdan sonra böyle bir karar aldığını açıkladı.

Korel, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 'Eminim bir çok kişi yorumlarım ve DM'lerim kapalı olduğu konusunda sitemkar eleştirilerde ulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de onu söyleyen kişinin de kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum, daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum.

Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım. Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra...

'Pi.in ve senin gebermen için her gün dua ediyorum'

Aman bırak hasta onlar deyip kestirip atmayın artık. Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum. Belki çelişkili gelecek yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık.

Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan birileri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın. Sessiz kalmayın!'

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı

Buz tutan gölde balıkçıların zorlu mücadelesi

Alanya'daki tarihi Gülevşen Camisi restore ediliyor