• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Ağustos 2020 Cumartesi 10:46 | Son Güncelleme:

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 11 yılı devirdi: Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 11 yılı devirdi: Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana!

Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, evliliklerinde 11 yılı geride bıraktı. Korel, yıl dönümlerini sosyal medya hesabından romantik bir mesajla kutladı.

İlk çocukları Ali'nin ardından geçtiğimiz aylarda ikinci çocukları Han'ı da kucaklarına alan ünlü çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, evliliklerinin 11. yılını kutluyor. Korel, eşiyle çekilen fotoğraflarını romantik bir mesajla Instagram'dan paylaştı.

Korel paylaşımında, "Canım sevgilim. Seninle geçirdiğim her an... Birlikte yaşadığımız tüm mutluluklar, uğruna döktüğüm her gözyaşı, hayallerimiz, umutlarımız kavgalarımız, korkularımız, inadımız ve her inadımızın sonunda daha büyük bir sevda ile birbirimizi bulmamız. Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana. Sen de helal et. Allah bize evlatlarımızla sağlıkla ve huzurla uzun yıllar yaşamayı nasip etsin. Seni çok seviyorum. 11. yılımız kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Ünlü çifti mutlu günlerinde dostları da yalnız bırakmadı. Şükran Ovalı, Caner Erkin, Rıza Kocaoğlu, Onur Büyüktopçu, Engin Hepileri ve Beyza Şekerci çifti de, Korel ile Ergenç'in evlilik yıl dönümlerini kutladı.

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı