• $8,5392
  • €10,139
  • 497.505
  • 1421.6
31 Mayıs 2021 Pazartesi 14:39 | Son Güncelleme:

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya romantik doğum günü kutlaması: Bana 'hayır' demeyişlerin için sevdim

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya romantik doğum günü kutlaması: Bana 'hayır' demeyişlerin için sevdim

Evliliklerindeki kara bulutlar dağılan ünlü çiftten Beren Saati eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir paylaşım ile kutladı. Saat, 'Seranatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalınayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Ben seni bana hayır demeyişlerin için sevdim en çok, iyi ki doğdun' ifadelerini kullandı.

Sık sık boşanma haberleri ile gündeme gelen ünlü oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti evliliklerini dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Beren Saat, Kenan Doğulu'nun doğum günün romantik bir notla paylaştı. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan Saat, şu ifadeleri kullandı:

'BANA HAYIR DEMEYİŞLERİN İÇİN SEVDİM'

'Seranatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalınayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Balayına Burning Man'e gidelim mi? En büyük roller coastera da binsek mi? Göl kenarında bir festival var acaba? İstanbul'a uçaklar inmiyormuş Jazz Festivaline mi gitsek? Bu gece burada çadırda mı kalsak? Albüm mü yapsak? Ben seni bana hayır demeyişlerin için sevdim en çok, iyi ki doğdun'

İşte Beren Saat'in paylaştığı fotoğraflar...

<p class='MsoNormal'>Türkiye'nin birçok bölgesinde devam eden orman yangınlarına  müdahaleler devam

Müge Anlı'dan evleri yanan köy halkına ziyaret

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Antalya'daki yangın bölgelerinde inceleme yaptı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu