• $7,4372
  • €9,0488
  • 422.598
  • 1488.21
26 Şubat 2020 Çarşamba 17:41 | Son Güncelleme:

Beren Saat'in doğum günü paylaşımı yine kafaları karıştırdı: Kırıldım, bağışladım...

Beren Saat'in doğum günü paylaşımı yine kafaları karıştırdı: Kırıldım, bağışladım...

Geçen seneki doğum günü paylaşımıyla evliliğindeki krizi ortaya çıkaran ve aylarca magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Beren Saat, bugün 36 yaşına bastı. Kural bozmayan Saat, bu sene de şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Beren Saat, rol aldığı Atiye dizisinde yer alan bir sahnedeki görüntüsünü Instagram hesabından paylaştı. Oyuncu, geçen bir yıl içinde yaşadıklarını İngilizce olarak şöyle özetledi:

"Ne yıl! Şimdiye kadarkilerin en zoru... Bir noktada karanlık bir meseleye dönüştüğü beklentisine girdiğinizde "süpernova"ya (büyük yıldızların şiddetle patlaması) yakınsınızdır ya da gündüz düşleri gören birisinizdir ve sizde bir sorun yoktur. Ben tam olarak ölmüş ve gömülmüş gibiydim, gerçekten bir mağaranın derinliklerine girdim. Bilincim şarkılar yaratmaya başlamıştı. Resim çizdim, boyadım, piyano "tıngırdattım". Kırıldım, meditasyon yaptım, bağışladım ve çok çalıştım. Biraz kaba ama kırılgandım. Delilik diye bir şey olmadığını ama eğer anlamaya çalışırsanız başka alemler olduğunu kabul ettim. Hayatın katmanları şimdi daha anlamlı geliyor. Şimdi hazırım. Ne doğum günü!" yazdı.

Saat'in bu paylaşımına takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni geldi. Güzel oyuncunun paylaşımını İngilizce yapması ise takipçileri arasında tartışma konusu oldu.

<p>Süper Lig'in 27.haftasında Beşiktaş, düşme hattından kurtulmak isteyen Yukatel Denizlispor'u Voda

Beşiktaş-Denizlispor Maç Önü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti