• $ 6,8647
  • € 7,7497
  • 391.313
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Kasım 2019 Çarşamba 16:06 | Son Güncelleme:

Beren Saat'in Atiye dizisinden ilk kareler sosyal medyaya sızdı! Atiye ne zaman başlayacak?

Netflix'in ikinci Türk dizisi olan Atiye'den ilk kareler geldi. Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün dizideki halleri sosyal medyada yankı uyandırdı.

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger'in paylaştığı Atiye dizisinin geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı yayılanmıştı. Netflix'te 27 Aralık'ta yayınlanacak olan diziden ilk fotoğraflar ve görüntüler de sosyal medyaya sızdı. Saat ve Günsür'ün dizideki halleri çok konuşulurken, ikilinin hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

ATİYE'NİN KONUSU NE? ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Netflix, heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin lansman tarihini kısa bir teaser videosu ile duyurdu. Oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimlerin yer aldığı dizi, Göbeklitepe'deki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini konu ediyor.

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

ATİYE DİZİSİNİN OYUNCULARI

Başrollerini Metin Akdülger, Beren Saat, Melisa Şenolsun, Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı Atiye dizisinde Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler de rol alıyor.

Yeni düzenleme geliyor... Muhalefet neden rahatsız?

Yeni düzenleme geliyor... Muhalefet neden rahatsız?

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...