• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
31 Ocak 2021 Pazar 16:56 | Son Güncelleme:

Oyunculuk dışında bunu da yapıyormuş: Bensu Soral ikinci mesleğini açıkladı!

Oyunculuk dışında bunu da yapıyormuş: Bensu Soral ikinci mesleğini açıkladı!

Ekranların sevilen isimleri arasında yer alan Bensu Soral, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Koronavirüs pandemisi boyunca evde olduğunu belirten Soral, arada alışveriş yapmak için dışarı çıktığını söyledi. Güzel oyuncu, oyunculuk dışında da farklı bir iş ile uğraştığını belirtti.

Başarılı oyuncu Bensu Soral geçen günlerde alışveriş sırasında gazetecilerin objektiflerine takıldı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle büyük çıkış yakalayan oyuncu ikinci mesleğini açıkladı. Ablası Hande Soral'ın doğum günü için hediye baktıklarını söyleyen güzel oyuncu, “Bugün alışveriş günü, ablamın doğum günü var. Ona hediyeler aldık” dedi. 

Son olarak Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde rol alan Bensu Soral, kendisi gibi oyuncu olan ablası için doğum günü hediyesi baktıklarını söyledi.

Başarılı oyuncu, “Genelde evdeyim, arada böyle çıkıyoruz. Evde bol bol resim çiziyorum ve spor yapıyorum. Şimdilik hobi amaçlı ama ilerisini bilemeyiz. İnşallah sergi açmayı çok istiyorum. Her tarz yapıyorum; içimden ne geçerse, aklıma ne gelirse onu yapıyorum. Bir tarzım yok, sergi açmak için de ona ihtiyacım var, bir tarz oturttuktan sonra olur" açıklamasında bulundu.

Soral, "Eğitimini aldım bu işin, zaten güzel sanatlar üniversitesinde okudum. Oyunculuk olmasa bile artı bir mesleğim var. Altın bileziğim var, ikisi de sanatla ilgili" dedi.

Ayrıca güzel oyuncu Bensu Soral, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda "Dışarıdan beni soğuk buluyorlar" şeklinde basına yansıyan sözlerine katılmadığını belirtti.

Oyuncu, "Hiç öyle bir şey demedim ama öyle yazılmış. Beni soğuk bulan da sıcak bulan da var. Kişiye göre değişir hepimizde olduğu gibi. Herkesin bakışı farklı olduğu için yani çok önemli bir konu olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı