• $ 6,813
  • € 7,569
  • 379.083
  • 105520
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Eylül 2019 Cuma 10:28 | Son Güncelleme:

Bensu Soral, milyonluk anlaşma için annelik hayalini rafa kaldırdı

Oyuncu Bensu Soral, bir yıllığına ünlü bir giyim firmasıyla anlaşma sağladı. Milyonluk anlaşmaya imza atan Soral, firmanın ‘hamile kalmama’ şartını da gözü kapalı kabul etti. Böylece ünlü oyuncu annelik hayallerini bir süre daha ertelemek zorunda kaldı...

Güzel oyuncu Bensu Soral, "Çocuk da yaparım, kariyer de" diyen pek çok meslektaşının aksine ilk sıraya işini koydu. Geçtiğimiz yıl iş adamı Hakan Baş ile dünyaevine giren Soral, kısa süre önce hamile olduğu yönündeki haberlerle gündeme gelmişti. Bebek beklediği iddiasını yalanlayan oyuncu, anneliği bir süre ertelediğini açıkladı.

İŞKOLİK BENSU...

Takvim'in haberine göre, 28 yaşındaki güzel oyuncunun bu kararında yer aldığı reklam kampanyası etkili oldu. Bir yıllık reklam anlaşması için 1 buçuk milyon lirayı cebe indiren Soral'ın eşiyle kurduğu "Evli, mutlu, çocuklu" hayali, yüzü olduğu markanın prosedürüne takıldı. Markanın 'hamile kalmama' şartı koştuğu Soral, baba olmak isteyen eşinin ısrarına kulak tıkamak zorunda kaldı. Güzel oyuncunun kendini işine adaması ise "Anneliğe reklam arası" dedirtti.

PARA AĞIR BASTI

Soral, geçtiğimiz gün "Anne olmak istiyorum ama işim gereği şimdi mümkün değil" itirafı yapmıştı. Soral'la Eylül 2018'de evlenen Hakan Baş'ın baba olmayı çok istediği söyleniyor.


İstanbul Havalimanı'nın belgeseli yapıldı

İstanbul Havalimanı'nın belgeseli yapıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beklenen gün geldi! İşte 'Bir Zafer Anıtı: İstanbul Havalimanı' izleyiciyle buluşacak

'Saklı güzellik' ziyaretçilerini bekliyor