• $9,5471
 • €11,0878
 • 549.89
 • 1509.2
11 Ekim 2021 Pazartesi 19:29 | Son Güncelleme:

Bensu Soral kimdir, kaç yaşında? Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş kim, aslen nereli?

Bensu Soral kimdir, kaç yaşında" Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş kim, aslen nereli"

Bensu Soral, eşi Hakan Baş ile ayrılacağı iddiaları üzerine magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Bensu Soral hakkında çıkan iddialara cevap verirken takipçileri tarafından eşi Hakan Baş'ın hayatı kariyeri hakkında araştırmalar yapıldı. Söz konusu internet aramalarında; "Bensu Soral kimdir, kaç yaşında? Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş kim, aslen nereli?" soruların yanıtları haberimizde.

Bensu Soral ve eşi Hakan Baş magazin gündeminde konuşulan isimler arasında. Ayrılacağı ile ilgili çıkan iddiaları yalanlayan Bensu Soral ile eşi Hakan Baş'ın hayatı ve kariyerleri merak konusu oldu. Peki Bensu Soral kimdir, kaç yaşında? Bensu Soral'ın eşi Hakan Baş kim, aslen nereli?

BENSU SORAL KİMDİR?

Oyuncu Hande Soral'ın kardeşi olan Bensu Soral 2 Şubat 1991 Bursa doğumludur. 1.70 boyunda olan Soral, Kova burcudur. Bursa İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Grafik okumaktadır. Bir süre modellik yapan Bunsu Soral, oyunculuğa başladıktan sonra mankenliği bırakmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Yol Ayrımı dizinde kazanmıştır. Ayrıca Murat Dalkılıç'ın "Kader" adlı şarkısının klibinde yer almıştır. İçerde'de mafya babasının manevi kzı Melek'i canlandırmaktadır.

Bensu Soral'ın Oynadığı Diziler

Yol Ayrımı / Ayşe / 2012

Vicdan / Müge / 2013

Boynu Bükükler / Miray / 2014

Tatlı Küçük Yalancılar / Aslı / 2015

HAKAN BAŞ KİMDİR?

1983 yılında İstanbul'da doğan Hakan Baş, ortaokul ve lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi'nde tamamlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında aynı zamanda profesyonel olarak yüzme sporu yapmış, eski rekortmen milli yüzücüdür. Fenerbahçe ve milli takım adına birçok müsabakaya katılmıştır.

Cornell Üniversitesi'nde aldığı Ekonomi lisansının ardından New York'ta Bank of America'da iki yıl, İstanbul'da Raymond James'te bir yıl boyunca yatırım bankacılığı alanında görev almıştır. Yale Üniversitesi'nde tamamladığı MBA yüksek lisansının ardından 2010'da Türkiye'ye dönen Hakan Baş, bir süreliğine Garanti Bankası Stratejik Planlama departmanında Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Yale Üniversitesi'ndeki eğitimi sırasında aldığı 'İş Planlama' ve 'Girişim Sermayesi' derslerinde üstün başarılar elde etmiş ve bu yönde olan ilgisini keşfetmiş olan Baş, asıl hedefi olan girişimcilik serüvenine ise Garanti Bankası'nda bulunduğu sürede adımını atmıştır. İş dünyasında yatırım bankacılığı yaptığı sürede elde ettiği deneyim ve bilgi birikimini de kullanarak Sidar Şahin'le birlikte Ekim 2010'da Peak Games adlı sosyal oyun şirketini kurmuştur. Peak Games, şu an dünyanın 3. en büyük sosyal oyun şirketi konumundadır.

 • Hande Soral
 • bensu soral kimdir
 • bensu soral kaç yaşında
 • bensu soral nereli
 • bensu soralı eşi hakan baş kimdir
 • Hakan Baş
 • Hakan Baş kimdir
 • Hakan Baş kaç yaşında
<p>Ezgi Aşık soruyor<span style='font-size: 1.6rem;'>, TürkMedya Ankara Temsilci Melik Yiğitel</span

Büyükelçilerden geri adım…

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu