• $7,4833
  • €9,0431
  • 442.104
  • 1556.77
29 Aralık 2020 Salı 20:45 | Son Güncelleme:

Benim Adım Melek 46.bölüm için yeni fragman yayında!

Benim Adım Melek 46.bölüm için yeni fragman yayında!

Benim Adım Melek dizisi yine heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geldi. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Benim Adım Melek 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Benim Adım Melek 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitleyen Benim Adamı Melek dizisi 45. son bölüm nefes kesti.

Benim Adım Melek her çarşamba günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1'de

BENİM ADIM MELEK 46. BÖLÜM FRAGMANI

BENİM ADIM MELEK 45. SON BÖLÜMDE

Defne, Ömer’in odasına girip kendisini ve geçmişini hatırlatmaya çalışmış, ancak tüm gayretine rağmen Ömer hiçbir şey hatırlayamamış ve şiddetle Defne’yi kolundan tutup odasından çıkarmıştı.

Bu olayın üzerine bütün aile çaresizlik içinde Ömer’in durumuna donup kalır. Cumali mahcup bir şekilde özür dilerken, Zümrüt öfkeyle söylenir. Defne ise gözyaşları içinde annesiyle beraber konaktan ayrılır.

Zümrüt bu durumu bahane ederek en başından bu yana onaylamadığı Ömer ve Defne’nin evliliğine engeller koymaya çalışacaktır. Zümrüt, Defne ile Ömer’in arasına nasıl bir engel koyacaktır?

Mithat, Sami ve adamlarından Kerem’i kurtarır ancak ikisi de hırpalanmıştır. Mithat meselenin ne olduğunu anlamazken, Kerem bahis maçlarında oynadığını açık etmek istemez.

Funda Melek’in Alpay’a hamile olduğunu söylemesine sinirlenir. Funda bu çocuğu doğurmak konusunda kararsızdır çünkü Alpay’ın nasıl bir baba olduğu ortadadır.

Ömer Defne’nin defterini bulur ve okumaya başlar. Antikacıları locaya yönlendirenin Kenan olduğunu öğrenen Halil bu durumu nasıl karşılayacaktır? Kenan, Vildan’a ulaşmaya çalışır. Oğlunun derdiyle uğraşan Vildan, Kenan’a nasıl karşılık verecektir? Emre’nin çektiği görüntüler karşısında kerem ne yapacaktır? Gülşad’ı Ömer’in yanında gören Defne durumu nasıl karşılayacaktır?

<p>Peki, piyasalar güne nasıl başladı? Kur ve altında nasıl bir  seyir var? Merkez Bankası’nın

Piyasalar güne nasıl başladı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Dünyanın ilk sanal savunma fuarı yoğun ilgi görüyor