• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
23 Eylül 2020 Çarşamba 09:48 | Son Güncelleme:

Beni Bırakma'nın İnci'si Elena Selin Kahraman Bay Yanlış'a transfer oldu!

Beni Bırakma'nın İnci'si Elena Selin Kahraman Bay Yanlış'a transfer oldu!

Fox TV'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Bay Yanlış'a yeni bir oyuncu daha katılıyor. Beni Bırakma'nın İnci'si Elena Selin Kahraman Bay Yanlış'a transfer oldu. Diziye yeni katılan oyuncu, atv'nin günlük dizisi Beni Bırakma'daki İnci karakteri ile dikkatleri çekti.

Beni Bırakma dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Elena Selin Kahraman Bay Yanlış'a transfer oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Elena Selin Kahraman, Bay Yanlış dizisinin ekibine katıldı.

Elena Selin Kahraman Bay Yanlış'a 14. bölümünden itibaren katılacak. Derin karakterini canlandıracak olan oyuncu için önemli bir sınav olacak.

Yurt dışında büyük ilgi görmekte olan Bay Yanlış’ın yabancı televizyon kanallarına satışının da çok iyi gittiği belirtiliyor.

ELENA SELİN KAHRAMAN KİMDİR?

Hacettepe Konservatuar bölümü mezunu olan Elena Selin Kahraman, mezuniyeti ile birlikte tiyatro hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Ankara’da yaşayan oyuncu, Kış Masalı isimli oyunda oynamış ve çok beğenilmiştir.

2019 yılında da Küçük Burjuva Düğünü isimli tiyatro oyununda Asistan olarak yer almıştır. Güzel oyuncu şimdi ise Beni Bırakma dizisinin kadrosuna dahil oldu. 

<p>Akşam Gazetesi Yazarı Kurtuluş Tayiz, 'Markar'ı çok erken kaybettik. Markar hayat, yaşam doluydu.

'Anıları ve geride bıraktıkları bize ışık tutacak nitelikte'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi