• $ 5,3059
  • € 6,0104
  • 228
  • 101.728
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bella Hadid: Tanıştıktan sonra heyecandan titremiştim

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, ABD eski başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama ile tanışırken heyecanlandığını dile getirerek, "Merhabalaştıktan bir süre sonra heyecandan titremiştim" dedi.

x

Dünyaca ünlü şarkıcı The Weeknd ile yaşadıkları birliktelikle sık sık gündeme gelen ünlü model Bella Hadid Vogue dergisine konuştu.

Son olarak İtalya'da gerçekleşen Versace defilsinde Emily Ratajkowski ile birlikte podyuma damga vuran Bella Hadid, “Tanışırken heyecanlandığınız ünlü kimdi?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Kesinlikle Michelle Obama! Merhabalaştıktan bir süre sonra heyecandan titremiştim"

Hadid, şimdiye dek tanıdığı en güzel insanın ise sevgilisi The Weeknd olduğunu ve hayatta en çok onun kendisini güldürdüğünü itiraf etii.

Hadid, geçtiğimiz yıl sonu kendisine 22. yaşı için sürpriz bir kutlama organize eden sevgilisi için, "Bebeğime, güzel aileme ve arkadaşlarıma bu sürprizi çok özel hale getirdikleri için teşekkür ederim. Hayatımın en güzel günüydü" sözlerini dile getirmişti.

Öte yandan moda dünyasının iki yıldız ismi Bella Hadid ile Hailey Baldwin, geçtiğimiz yaz aylarında bir grup arkadaşlarıyla birlikte Miami'de tatil yapmıştı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Üsküdar Belediyesi´nde görev yapan bir temizlik işçisinin, köpekle olan dostluğu izleyenlerin içini

Temizlik işçisi ve sokak köpeğinin içleri ısıtan dostluğu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek kuklabaz oldu

1896 yılından bugüne tarihi fotoğraf makineleri

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019