• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
14 Nisan 2021 Çarşamba 17:46 | Son Güncelleme:

Beklenen oldu... Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel geri dönüyor

Beklenen oldu... Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel geri dönüyor

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun rol aldığı TRT1'de ekrana getirilen Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakteri ile izleyici karşısına çıkan Tansel Ögel'in ayrılığı tepkiyle karşılandı. Masumlar Apartmanı hayranlarına müjdeli haber geldi. Tansel Öngel yeniden Masumlar Apartmanı'nın yapımcıları ile el sıkıştı. Ögel'in diziye hangi bölümde dahil olacağı ise bilinmiyor.

TRT1'de ekrana getirilen başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu gibi isimlerin rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi heyecanını artırarak devam ediyor. Dizinin hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Masumlar Apartmanı'nda beklenen oldu ve Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel'le yeniden el sıkışıldı. Senaryo gereği Ankara'ya gitmiş gibi gösterilen Öngel'in hangi bölümde dizide görüneceği ise henüz netleşmedi.

Han'ın bodrumda sakladığı kişinin Naci olup olmayacağı konusuna da henüz karar verilmedi. Naci'nin hastalık durumu da göz önüne alınarak hikâyeye yön verilecek.

<p>Irak kuzeyinde devam eden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile arama-tarama faaliyetl

Irak'ın kuzeyinde 2 odalı terör mağarası imha edildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı