• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
30 Mart 2020 Pazartesi 13:08 | Son Güncelleme:

Begüm Kütük ve eşinden örnek davranış: 3 boyutlu yazıcıyla siperlik üretmeye başladılar

Begüm Kütük ve eşinden örnek davranış: 3 boyutlu yazıcıyla siperlik üretmeye başladılar

Oyuncu Begüm Kütük ve eşi Erdil Yaşaroğlu, koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarına destek için evlerinde 3 boyutlu yazıcıyla siperlik üretmeye başladı. Çift, bu hareketiyle takdir topladı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsten korunmak için günlerdir evinde olan Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, örnek bir davranışa imza attı. Sağlık çalışanlarının ihtiyaç duyduğu koruma ekipmanlarını evlerindeki 3 boyutlu yazıcıyla üretmeye başladığını söyleyen çift, evinde 3 boyutlu yazıcısı olan herkesi destek olmaya çağırdı.

'BİZ DE EVİ KÜÇÜK BİR FABRİKAYA ÇEVİRDİK'

Kendi ürettikleri siperlikleri takarak video çeken Kütük ise, "Bu zor günlerde evde kalarak destek olmaya çalışıyoruz. Ama evde kalıp boş durmuyoruz. Yüzümde gördüğünüz sağlık çalışanlarının ihtiyaç duyduğu siperlik... Biz de evi küçük bir fabrikaya çevirdik. Gece gündüz çalışıyoruz. Bu siperliği üç boyutlu yazıcımızla kendimiz bastık" diye süreci anlattı.

Ardından ürettikleri siperlikleri paylaşan çifti, Gonca Vuslateri, Arzum Onan, Nihat Odabaşı ve Pınar Altuğ da alkış emojileriyle tebrik etti.

<p>CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP'deki taciz iddialarına tepki gösterdi. Parti kurm

Muharrem İnce'den CHP'ye cinsel taciz çıkışı: Utanıyorum

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın Fotoğrafları (27-4 Aralık)

Bitlis'te binaların arasında kaybolan tarihi yapılar gün yüzüne çıkarılıyor