• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Temmuz 2020 Pazar 09:12 | Son Güncelleme:

Bayi Toplantısı Netflix izleme linki! Bayi Toplantısı konusu ne, hangi otelde çekildi?

Bayi Toplantısı Netflix izleme linki! Bayi Toplantısı konusu ne, hangi otelde çekildi"

Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor. Bedran Güzel'in yönettiği, İbrahim Büyükak'ın kaleme aldığı komedi filmi olan Bayi Toplantısı'nın başrollerinde İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol yer alıyor.

İbrahim Büyükak'ın kaleme aldığı Bayi Toplantısı, Netflix kullanıcıları ile buluştu. 21 Şubat 2020'de vizyona giren film mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediniyor. Filmin başrollerinde İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol yer alıyor.

BAYİ TOPLANTISI NETFLİX İZLEME LİNKİ

BAYİ TOPLANTISI NETFLİX'TE!

Bayi Toplantısı, 24 Temmuz Cuma günü itibari ile Netflix'te yayınlandı. Netflix kullanıcıları, uygulama üzerinden filmi izleyebiliyor.

BAYİ TOPLANTISI KONUSU NE?

Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini efnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir. Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.

BAYİ TOPLANTISI HANGİ OTELDE ÇEKİLDİ?

Bayi Toplantısı filmi için, İstanbul ve Konya’da setler kurularak çekimleri tamamlanmıştır. Filmdeki Yurdaeroğlu Otel ise tamamen hayali isimde bir oteldir.

BAYİ TOPLANTISI OYUNCULARI

İbrahim Büyükak

Onur Buldu

Doğu Demirkol

Büşra Pekin

Safa Sarı

Müfit Kayacan

Hakan Salınmış

Gamze Karaduman

Deniz Şen Hamzaoğlu

<p>Vergi müfettişi olduğunu söylerek bir firma sahibinden 600 bin lira rüşvet almak isteyen şahıslar

İstanbul'da mali müşavire rüşvet baskını: Suçüstü yakalandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

23 Ekim güncel, anlık, canlı altın fiyatları ne kadar oldu?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları