• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
22 Eylül 2020 Salı 09:51 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış'ın yıldızı Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu

Bay Yanlış'ın yıldızı Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu

Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterine hayat veren Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu. Son zamanlarda Fox TV'de ekrana gelen Bay Yanlış dizisiyle gündemden düşmeyen Özge Gürel hem oyunculuğu hemde güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.Serkan Çayoğlu ile aşk yaşayan Özge Gürel'in eski halleri görünce çok şaşıracaksınız.

Bay Yanlış'ın Ezgi'si Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu. Son zamanların popüler isimleri arasında yer alan Özge Gürel güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son dönemin beğenilen erkek oyuncularından olan Serkan Çayoğlu ile aşk yaşayan Özge Gürel'in eski halleri herkesi şaşırttı.

İşte Özge Gürel'in eski hali...

ÖZGE GÜREL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Anne tarafı Selânik göçmeni, baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktı.

Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. "Kızım Nerede?" dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında "Medcezir" dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisiyle geniş kitlelerce tanındı.

<p>Pürüzsüz cilde sahip olmak kadınların en hassas olduğu noktalardan biri. Hava şartları, yanlış ku

Kışa girmeden pürüzsüz cildin sırrı

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi