• $8,1722
  • €9,6763
  • 501.472
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Eylül 2020 Salı 09:51 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış'ın yıldızı Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu

Bay Yanlış'ın yıldızı Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu

Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterine hayat veren Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu. Son zamanlarda Fox TV'de ekrana gelen Bay Yanlış dizisiyle gündemden düşmeyen Özge Gürel hem oyunculuğu hemde güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.Serkan Çayoğlu ile aşk yaşayan Özge Gürel'in eski halleri görünce çok şaşıracaksınız.

Bay Yanlış'ın Ezgi'si Özge Gürel'in eski halini görenler şoke oldu. Son zamanların popüler isimleri arasında yer alan Özge Gürel güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son dönemin beğenilen erkek oyuncularından olan Serkan Çayoğlu ile aşk yaşayan Özge Gürel'in eski halleri herkesi şaşırttı.

İşte Özge Gürel'in eski hali...

ÖZGE GÜREL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Anne tarafı Selânik göçmeni, baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktı.

Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. "Kızım Nerede?" dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında "Medcezir" dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisiyle geniş kitlelerce tanındı.

<p>Şimdiye dek İstanbul'daki kültür sanat faaliyetleri ve yapılan hizmetlerin tanıtıldığı üst geçitl

İmamoğlu'nun ‘İstanbul nimet' sözü anlam buldu: İBB, 100 üst geçidi 6 aylık bir firmaya kiraladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Taksim'de maske denetimi: Drone tespit etti polis ceza kesti

Savaşın seyrini değiştiren SİHA'lar ve özellikleri