• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
19 Eylül 2020 Cumartesi 08:14 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış'ın kamera arkası kırdı geçirdi!

Bay Yanlış'ın kamera arkası kırdı geçirdi!

Fox TV'nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Bay Yanlış'ın kamera arkası görüntüleri yayınlanlandı. Kamere arkası görüntüleri kırdı geçirdi. Dizinin çekimlerinin perde arkasında yaşananlara ışık tutan görüntüler bir hayli eğlenceli. Gürgen Öz'ün sahne çekimleri sırasındaki arka plandaki Can Yaman'ın heyecanlı tavırları izleyenleri bir hayli güldürüyor.

Bay Yanlış'ın kamera arkası görüntüleri kırdı geçirdi. Fox TV’nin sevilen dizisi Bay Yanlış'ın 11.bölümünden kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Dizinin çekimlerinin bir hayli eğlenceli geçtiği görünüyor. Özge Gürel’e kahkaha attıran anların yanı sıra ekibin bazı sahneleri çekerken gülme krizine tutulması da dikkatlerden kaçmıyor.

Bay Yanlış dizisinin kamera arkası görüntüleri de izleyicilerin bağlılığını artırdığı gibi diziye olan ilginin de canlı kalmasında önemli bir rol oynuyor. İşte Bay Yanlış dizisinin 11.bölümünden kamera arkası görüntüleri:


BAY YANLIŞ 12. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tolga’nın Ezgi’nin patronu olduğunu öğrenen Özgür deliye döner. Ezgi hemen işi bırakır. Ama Tolga La Gabbia’yı alana kadar rahat etmeyecektir, Gizem’in de desteğiyle Ezgi’yi zor durumda bırakmak için çoktan planlarını yapmıştır. Özgür’ün Ezgi’ye olan zaafından faydalanır.

Söz konusu Ezgi olunca, Tolga’nın istekleri karşısında Özgür için karar vermek daha da zorlaşır.

Bu arada Özgür bir yandan yeni mekanla ilgilenir ve oranın açılışını yapar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır.

Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Eren-3 Ağrı Dağı Operasyonu başlatıldı

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!