• $7,8035
  • €9,1052
  • 467.716
  • 1121.67
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
16 Ağustos 2020 Pazar 09:28 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış tekrarı ne zaman? Bay Yanlış 7. bölüm tekrarı hangi günler var?

Bay Yanlış tekrarı ne zaman" Bay Yanlış 7. bölüm tekrarı hangi günler var"

Fox Tv'nin yeni dizilerinden Bay Yanlış, izleyiciler tarafından heyecanla takip ediliyor. Dün dizinin 7. bölümü ekranlara geldi. Bu bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Bay Yanlış tekrarının ne zaman yayınlanacağını öğrenmek istiyor. Bay Yanlış tekrar bölümünün ne zaman yayınlanacağı FOX Tv'nin haftalık yayın akışında yer alıyor...

Başrolünde Özge Gürel ve Can Yaman'ın yer aldığı Bay Yanlış, izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Yaz dizisi olarak başlayan Bay Yanlış, Cuma günleri Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizi dün 7. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bu bölümü kaçıranlar, tamamını izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler Bay Yanlış'ın tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını araştırıyor.

BAY YANLIŞ TEKRARI NE ZAMAN?

15 Ağustos Cumartesi günü saat 22:45

16 Ağustos Pazar günü saat 11:15

16 Ağustos Pazar günü saat 00:15

BAY YANLIŞ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ezgi, La Gabbia’da ilk iş olarak bir Latin gecesi organize edilmesine ön ayak olur. Bu organizasyona Serdar da katılacaktır ve Ezgi’yle tango yapma isteğindedir. Fakat Ezgi tango bilmediği ve bu konuda Serdar’a yalan söylediği için kısa sürede bu dansı öğrenmek zorundadır. Tango konusunda başarılı olan Özgür mecburen Ezgi’ye bu konuda yardımcı olur. Birlikte pratik yaparken iyice yakınlaşan Ezgi ve Özgür birbirlerinden etkilense de Yeşim ve Serdar’ın varlığı bunu dile getirmelerine engel olur. Bu arada Soner’in ortaya çıkışı her şeyi karıştıracak, bu gecede yaşananlar Özgür ve Ezgi’nin ilişkilerinde yeni bir sayfa açmalarına sebep olacaktır.

BAY YANLIŞ KONUSU NEDİR?

Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

<p>İletişim Başkanlığı tarafından Preveze Deniz zaferinin yıl dönümüne özel olarak 'Mavi Vatan Marşı

Preveze Deniz Zaferi'nin yıl dönümüne özel marş ve klip

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Azerbaycan ordusu, Yüksekliklerde kontrolü ele geçirdi

Bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı