• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
20 Ağustos 2020 Perşembe 07:54 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış 8. bölüm 2. Fragmanı: Bay Yanlış'ta geçen hafta neler yaşandı?

 Bay Yanlış 8. bölüm 2. Fragmanı: Bay Yanlış'ta geçen hafta neler yaşandı"

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış, 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman'ın yer aldığı dizi Bay Yanlış seyircilerin tarafından ilgi ile takip ediliyor. Bay Yanlış dizisinde Özgür ve Ezgi'nin arasından yakınlık artmaya devam ediyor.

Ekranların yeni dizisi Bay Yanlış, 8. Bölüm 2. Fragmanı izleyicilere sunuldu. Geçtiğimiz hafta beraber latin dansı yapan Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel) arasında yakınlık günden güne artıyor. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı Bay Yanlış, Fox Tv’de yayınlanıyor.

BAY YANLIŞ 8. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış’ta bu hafta heyecan dolu saatler yaşanacak. İşte dizinin 8. Bölüm 2.fragmanı;


BAY YANLIŞ’TA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Ezgi, La Gabbia’da ilk iş olarak bir Latin gecesi organize edilmesine ön ayak olur. Bu organizasyona Serdar da katılacaktır ve Ezgi’yle tango yapma isteğindedir. Fakat Ezgi tango bilmediği ve bu konuda Serdar’a yalan söylediği için kısa sürede bu dansı öğrenmek zorundadır.

Tango konusunda başarılı olan Özgür mecburen Ezgi’ye bu konuda yardımcı olur. Birlikte pratik yaparken iyice yakınlaşan Ezgi ve Özgür birbirlerinden etkilense de Yeşim ve Serdar’ın varlığı bunu dile getirmelerine engel olur.

Bu arada Soner’in ortaya çıkışı her şeyi karıştıracak, bu gecede yaşananlar Özgür ve Ezgi’nin ilişkilerinde yeni bir sayfa açmalarına sebep olacaktır.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Ocak 2021)

Karaciğeri yenileyen besinler