• $8,2548
  • €9,6934
  • 497.731
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Eylül 2020 Cumartesi 07:23 | Son Güncelleme:

Bay Yanlış 13. bölümde neler oldu? Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayında!

Bay Yanlış 13. bölümde neler oldu" Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayında!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Bay Yanlış her hafta cuma akşamları izleyici ile buluşuyor. Bay Yanlış 13. bölüm fragmanı yayınlanmıştı, bölüm bu akşam ekrana gelecek. Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı ise bir sonraki hafta olacak olan olaylar hakkında ipucu veriyor. Dizinin bu akşamki bölümünde Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olacaklar. Tolga'nın Ezgi'den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür ise deliye dönecek.

Bay Yanlış 13. bölümü ile bu akşam saat 20.00'da FOX TV'de olacak. Bu hafta; tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşk olsa da Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyetleri olmayacak. Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı ile bir sonraki bölümde Ezgi ve Özgür'ü ne gibi olayların beklediğini görebileceğiz.

BAY YANLIŞ 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayınlandı:

BAY YANLIŞ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar. Tolga’nın Ezgi’den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür deliye döner. Hep birlikte karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi serbest kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırlar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Bu arada Ezgi, Cansu için sürpriz bir bekarlığa veda partisi hazırlamıştır. Cansu çok mutlu olur, kızlar aralarında eğlenir. Emre de boş durmaz ve Levent için hazırladığı bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz kızların pek hoşuna gitmeyecektir.

BAY YANLIŞ KONUSU NEDİR?

Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

<p>Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, sosyal medya hesabı twitter'dan paylaşımda bulundu. Minyatü

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den 'Minyatür Bomba' paylaşımı: Test başarıyla sonuçlandı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkentte drone destekli narkotik uygulaması yapıldı

İstanbul'da tatil trafiği başladı