• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
05 Kasım 2020 Perşembe 19:52 | Son Güncelleme:

Başlat filmi oyuncuları arasında kimler var? Başlat filmi konusu nedir?

Başlat filmi oyuncuları arasında kimler var" Başlat filmi konusu nedir"

Başlat Steven Spielberg imzalı bir film olarak karşımızı çıkıyor. Bu akşam Star Tv'de yayınlanacak olan film konusu ve oyuncu kadrosu bir hayli dikkat çekti. Amerikan yapımı bilim kurgu filmi Başlat, Ernest Cline'nin romanından esinlenmiştir. Başlat oyuncuları ve konusu sizlerle...

Başlat, Ernest Cline'nin aynı isimli romanından esinlenerek oluşturulmuş Amerikan yapımı bilim kurgu ve macera filmdir. 5 Kasım Star Tv yayın akışından yer alan Başlat filmi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Sanal gerçeklik evreninde geçen olayları konu alan Başlat filmi konusu nedir? Başlat oyuncu kadrosunda kimler var?

BAŞLAT FİLMİ KONUSU NEDİR?

Ailesini küçük yaşta kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir anahtar saklamıştır ve öldüğünde tüm servetiyle oyunun kontrolünü bu anahtarı bulana vadetmektedir. Wade de bu macera dolu hazine avının peşine düşer. Bir süre sonra her şey oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür.

Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular, hazineye herkesten önce ulaşabilmek ve diğer yarışmacıları saf dışı bırakmak için her şeyi yapmaya hazırdır.2045 yılı sonlarında dünya yüzeyindeki birçok şehir, eskimiş araba ve elektronik eşyaların bulunduğu kenar mahallelere dönüşmüştür. İçerisinde yaşamanın keyif vermediği böylesi bir dünyada OASIS adındaki çok oyunculu çevrimiçi bir oyun, insanlara içerisinde yaşadıkları dünyadan kısa da olsa bir kurtuluş sunmaktadır.Ernest Cline'nin aynı isimli romanından uyarlanan kitabında sanal gerçeklik oyunlarının gün geçtikçe insan yaşamında edindiği yerin tehlikelerine dikkati çekiyor.

BAŞLAT OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başlat: Ready Player One, yönetmenliği Steven Spielberg tarafından gerçekleştirilen ve Ernest Cline'nin aynı isimli romanından uyarlanan 2018 çıkışlı Amerikan yapımı bilimkurgu macera filmidir. Filmin başrollerinde Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe, Simon Pegg, Hannah John-Kamen ve Mark Rylance yer almaktadır.

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, koronavirüs aşısına dai

Bakan Koca paylaştı: Aşı uygulaması hakkında pratik bilgiler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Akrep ve fare karşı karşıya gelirse... İlk kez görüntülendi!

Balıkçıların buz tutan nehirdeki zorlu mücadelesi