• $8,6959
  • €10,3989
  • 499.546
  • 1410.3
29 Mayıs 2021 Cumartesi 11:17 | Son Güncelleme:

Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız

Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ve babası önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Hakan Altun'la barıştıkları yönde çıkan haberler hakkında ilk kez konuşan Gonca Vuslateri, 'Yapmayın arkadaşlar, biz arkadaşız. Adamın başına neler geldi, aradım konuştuk. Çok yakın arkadaşız ve bizler medeni insanlarız. Ben onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Telefonda ona geçmiş olsun dileklerimi söyledim' ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, beyin damarında oluşan tıkanıklık nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve 5 gün yoğun bakımda tedavi görmüştü. Gonca Vuslateri'nin eski sevgilisini arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmesi ise sosyal medyada ikilinin barıştığı yönünde yorumlandı.

Gonca Vuslateri çıkan haberlerin ardından sessizliğini korurken Ben Affleck ile barışan Jennifer Lopez'i "Eski bilete piyango vurmaz" diyerek eleştirdi. Vuslateri'nin bu hamlesi Hakan Altun haberlerine cevap olarak nitelendirildi.

Babası Birol Vuslateri'yle Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülenen Gonca Vuslateri, çıkan haberler hakkında şunları söyledi: 'Yapmayın arkadaşlar, biz arkadaşız. Adamın başına neler geldi, aradım konuştuk. Çok yakın arkadaşız ve bizler medeni insanlarız. Ben onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Telefonda ona geçmiş olsun dileklerimi söyledim.'

<p class='MsoNormal'>Koronavirüs  dünyada en çok turizm sektörünü zarara uğrattı. Tüm ülkeler kapıla

“Turizmi pandemi sonrasında eski günler bekliyor”

İngiltere iddiaları reddetmişti! Rusya Savunma Bakanlığı görüntüleri paylaştı

Yerli aşı ''TURKOVAC'' faz 3 çalışması kapsamında gönüllülere uygulanıyor

Hassas Güdüm Kiti-82 (HGK-82) Teslimat Töreni'nden kareler