• $ 6,9735
  • € 8,204
  • 442.291
  • 1126.9
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
04 Temmuz 2020 Cumartesi 20:52 | Son Güncelleme:

Barış Akarsu kimdir, kaç yaşındaydı? Barış Akarsu neden, ne zaman öldü? İşte hayatı...

Şarkıları ile tüm gönüllerde yer edinen Barış Akarsu ölüm yıl dönümünde anılıyor. Müziğe küçük yaşlarda başlayan sanatçı, Antalya'da animatör ve müzisyen olarak görev yaptı. Ölümünün 13. yılında Barış Akarsu ne zaman öldü? Barış Akarsu kimdir, kaç yaşındaydı? sorularının yanıtını vatandaşlar öğrenmek istiyor. İlk albümü Islak Islak albümüyle birçok kişi tarafından beğeni toplamıştı.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman Barış Akarsu sevenleri tarafından ölüm yıl dönümünde anılıyor. Yalancı Yarim dizisinde Merve Sevi ile başrollerini paylaşan Barış Akarsu, büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Genç şarkıcı müzik kariyerine genç yaşta başlamış ve 1980'lerin rock, hard rock ve heavy metal grup sanatçılarından etkilenmiştir. Barış Akarsu ne zaman öldü? Barış Akarsu kimdir, kaç yaşındaydı? Sanatçının hayatı hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

BARIŞ AKARSU NE ZAMAN ÖLDÜ?

4 Temmuz 2007 yılından Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucunda hayata gözlerini yumdu. Akarsu'nun ölümü Türkiye'yi yasa boğdu. Amasra'da toprağa verilen Barış Akarsu, 4 Temmuz 2008'de 1.Barış Akarsu Kültür ve Sanat Festivali'nde Amasra'ya dikilmiştir.

BARIŞ AKARSU KİMDİR?

29 Haziran 1979 tarihinde Bartın'da dünyaya gelen Barış Akarsu, Cem Karaca’nın Islak Islak şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Barış Akarsu, 29 Haziran 1979 tarihinde Bartın’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Amasra’da başlayan merhum şarkıcı ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Lise yıllarında profesyonel yelkencilik sporu ile de uğraşan Akarsu’nun müzik kariyerine başlaması Amasra’ya gelen müzisyenler sayesinde gerçekleşti. Gitar, klavye ve mızıka ile başlayan müzik serüveni Ankara’da bazı barlarda garsonluk ve solistlik yapmasıyla devam etti. Akıllarda Yalancı Yarim adlı televizyon dizisiyle yer edinen Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasında birinci olarak ismini duyurdu.

Ünlü oyuncu Merve Sevi ile başrolleri paylaştığı Yalancı Yarim dizisinde canlandırdığı Tarık karakteri ile milyonların kalbinde yer edindi. 

Taksim'de değnekçi terörü

Taksim'de değnekçi terörü

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışmas�

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde halat yenileme çalışması

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

2 Ağustos tarihli reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınland�

BİM 4 Ağustos aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!