• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
06 Ocak 2021 Çarşamba 09:35 | Son Güncelleme:

Baraj 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Baraj 21. bölümde neler yaşandı?

Baraj 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi" Baraj 21. bölümde neler yaşandı"

Baraj dizisi 21. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. 1977 Yapımı Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın oynadığı Baraj filminin uyarlaması olan dizinin, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstleniyor. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük'ün yer aldığı Baraj dizisinde yine heyecanlı dakikalar yaşanacak. Baraj 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Baraj Bahar öldü mü? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler..

Fox Tv'nin başarılı dizisi Baraj bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük'ün yer aldığı Baraj dizisinin bu akşam yayınlanan bölümünde sular durulmayacak. Peki, Baraj 22. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Baraj Bahar öldü mü? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar..    

BARAJ 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Baraj 22. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.

BARAJ BAHAR ÖLDÜ MÜ, SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin yayınlanan son bölümünde, Nehir tüm gerçekleri öğrenin Nazım’ın yanına gidip konuşmak ister, fakat eşi Hakan buna karşı çıkar. Nehir, Hakan tarafından Mert’i bir daha görememekle tehdit eder.

Kendini çaresiz hisseden Nehir bu durumu Zerrin ile paylaşır. Nehir artık yaşadığı evin kendisi için bir hapishane olduğunu düşünmeye başlar tüm olanlara rağmen kararından vazgeçmez ve Nazım’la görüşmeye gider. Nehir, tüm yaşanılanların tuzak olduğunu, her şeyi Hakan’ın yaptığını ve bunu Bahar’ın da bildiğini Nazım’a anlatır.

Nazım’dan büyük darbe almış olan Tarık ve Hakan, kayıplarını telafi etmek için harekete geçerler. Nazım’ın arabasının fren sistemini bozdurup böylece Nazım’ın öldürmeyi planlarlar. Ancak planları alt üst olur hiç beklemedikleri bir duruma düşerler ve intikam arayışları Nazım’dan önce kendilerini yakar. Çünkü arabasını servise veren Bahar o gün Nazım’ın arabasını alır ve kazar yapar.

BARAJ KONUSU NEDİR?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...

<p>Gelişen piyasalara para akımının devam ettiği sürece Türkiye'nin önde olacağını söyleyen  Ekonomi

Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasalara nasıl yansıyacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki