• $ 6,097
  • € 6,6208
  • 323.143
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Banu Parlak canlı yayında Emrah'a cevap verdi! Gözyaşlarını tutamadı...

Sosyal medya fenomeni ve sanatçı Banu Parlak, sanatçı Emrah’ın şarkısı “Belalı Benim” şarkısına cover yapmış, sosyal medyaya yükledikten sonra kısa sürede Emrah tarafından kaldırtılmıştı. Parlak, bugün katıldığı bir televizyon programında Emrah’a cevap verdi. Parlak, “Benim para kazanacağımı düşünerek engel olmak istediler” dedi.

Müge ve Gülşen’e konuşan Banu Parlak, “Daha önce Emrah’ın şarkısını seslendirdim. Hatta ‘Emrah takıntısı var’ dediler. Emrah abiyi o kadar çok severim. Ben menajerine ulaştım kendisi ‘Başka sanatçıya 70 bin TL sattık’ dedi. Popçu Şimal’e sattıklarını sonradan söylediler. Emrah’a ulaşamayınca ben de Şükrü Kekevi’e ulaştım.” dedi.

“BEN SÖYLEYİNCE ORTALIK AYAĞA KALKTI”

Bugüne kadar birçok insanın şarkısını söylediğinin altını çizen Banu Parlak, “Ben söyleyince ortalık ayağa kalktı. Gerçekten çıksın bana ‘şarkımı kötü söyledin’ desin. Öyle bir şey de yok. Anlamıyorum şarkılar insanların seslendirmesi içinde yapılmakta. Biz söyleyince kaldırtıyorlar.” diyerek sitemde bulundu. 

EMRAH’IN ‘BELALIM BENİM’ SÖZ YAZARI ŞÜKRÜ KEKEVİ İLE SORUNLARI VAR

Emrah’ın söz yazarı Şükrü Kekevi ile de sorunlar yaşadığını söyleyen Parlak, “Öğrendiğime göre Şükrü Kekevi ile de sorunlar yaşıyorlar. Emrah’ın şarkılarını kimse çıkaramıyor. Söz yazarı Şükrü abiye gidip iki üç bin Türk Lirası verip, şarkının tüm haklarını almaya çalışıyorlar.” dedi.

“EMRAH’IN OĞLU ALBÜM YAPMAYA GELDİ, KABUL ETMEDİM”

Emrah’a karşı ayrı bir sevgisi olduğunu söyleyen Parlak, “Ben Emrah abiyi çok başka seviyorum. Hatta oğlu Tayfun bana geldi. Birlikte albüm yapalım dedi. Bende bunu kabul etmedim.” dedi.


<p>Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Zübeyde Hanım Parkı´ndaki bir boks makinesinin para kut

Boks makinesindeki paralar çalındı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Kar savaşçıları'nın Ilgaz ve Küre dağlarında kar mücadelesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Sınırlarımız dışındaki ilk GNSS istasyonu Antarktika'ya kuruldu