• $8,0135
  • €9,4874
  • 489.145
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Şubat 2020 Cumartesi 09:13 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nın eşi kimdir? Banu Ilıcalı kimdir, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'nın eşi kimdir" Banu Ilıcalı kimdir, kaç yaşında"

Acun Ilıcalı'nın 5 sene evli kaldığı Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, 4,5 aylık hamile olduğu söyleniyor. Sosyal medya hesabını gizli kullanan ve yakın çevresi dışında kimsenin takip isteğini kabul etmeyen Banu Ilıcalı'nın müjdeli haberi Instagram hesabından paylaştığı ileri sürüldü. Magazin gündeminde konuşulan Banu Ilıcalı ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. İşte Banu Ilıcalı hakkında merak edilenler...

Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı kaç yaşında? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 3 yıl önce evlenen kızı Banu Ilıcalı'nın hamile olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı'nın 5 sene evli kaldığı Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı'nın müjdeli haberi Instagram hesabından paylaştığı iddia ediliyor. Haberi görenler Banu Ilıcalı hakkında araştırma yapmaya başladı. İşte merak edilenler...

BANU ILICALI KAÇ YAŞINDA?

Acun Ilıcalı’nın Seda Ilıcalı ile olan evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı 29 Ocak 1990 doğumlu.Banu Ilıcalı 2016 yılında Efe Ceyhun ile dünya evine girdi. Banu Ilıcalı ve annesi Seda Bağbuğ Acun Ilıcalı'nın kanalı Tv8'de çalışıyor. 

Bir TV programına katılan Acun Ilıcalı anne ve babasının öldüğü kazada Banu’nun şans eseri kurtulduğunu ve bu yüzden kızını Mucize Çocuk diye sevdiğini anlattı. 

BANU ILICALI KİMİNLE EVLİ?

Acun Ilıcalı’nın büyük kızı Banu Ilıcalı ile evli olan damadı Efe Ceyhun’un ne yazıkki hakkında bir bilgi bulunmuyor. Sosyal medya hesaplarını da kapalı kullanan Ceyhun özel hayatını sır gibi saklıyor. Efe Ceyhun ile Banu Ilıcalı’nın ise üniversitede tanışarak evlendikleri alınan bilgiler arasında. 

<p>Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin işareti i

Bisikletin yıldızları Sakarya'da şampiyona başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp'ta sessiz dönem başladı

Burçlar haftaya nasıl başlayacak? 26 Ekim 2020 burç yorumları