• $8,1555
  • €9,7219
  • 453.626
  • 1375.91
05 Nisan 2021 Pazartesi 11:34 | Son Güncelleme:

Banu Alkan'ın acı günü! Kanser tedavisi gören ablası hayatını kaybetti

Banu Alkan'ın acı günü! Kanser tedavisi gören ablası hayatını kaybetti
DHA

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında yerini alan 'Afrodit' lakaplı Banu Alkan'dan kötü bir haber geldi. Banu Alkan'ın bir süredir kanser tedavisi gören ablası Fehime Alkan'ın vefat ettiğini ses sanatçısı Onur Akay duyurdu. Banu Alkan, daha sonra sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak acı haberi takipçileri ile paylaştı.

Bir döneme damgasını vuran, Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasına adını yazdıran Banu Alkan'ın ablası Fehime Alkan hayatını kaybetti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Banu Alkan'ın ablası Fehime Alkan'ın bu sabah Altınoluk'ta hayatını kaybettiğini duyurdu.

Onur Akay, ünlü oyuncu Banu Alkan'ın uzun süredir kanser tedavisi gören ablası Fehime Alkan'ın, bu sabah saat 07.00'da Altınoluk'ta hayatını kaybettiğini bildirdi.

Akay, Banu Alkan'ın haberi alır almaz Altınoluk'a gittiğini ve ablasını, annesi ve babasının mezarının bulunduğu Altınoluk'ta son yolculuğuna uğurladığını açıkladı.

Banu Alkan, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: 'Canım ablam, değerlim, efsanem, ışığım, ablamı kaybettim. Sevenlerimden dua bekliyorum. Acımız çok büyük ve derin...'

<p><strong>ALTIN POWELL SONRASI DÜŞTÜ</strong><br></p><p>Altın, Fed Başkanı Powell'ın ABD büyümesi v

Haftanın Ekonomi Başlıkları... Powell Konuştu, Altın düştü

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü