• $9,5057
  • €11,0496
  • 546.954
  • 1511.49
23 Ağustos 2020 Pazar 09:05 | Son Güncelleme:

Bal Kaymak konusu nedir? Bal Kaymak nerede çekildi, oyuncuları kimlerdir?

Bal Kaymak konusu nedir" Bal Kaymak nerede çekildi, oyuncuları kimlerdir"

Bal Kaymak filmi bu akşam Tv'de ilk kez olarak saat 20:00'da atv'de izleyicisi ile buluşacak. İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak olan Bal Kaymak filmi Onur Tan'ın yönetmenliğinde 2018 yılında vizyona girdi. Bal Kaymak filmi, küçük kız çocuğu Bade'nin yaşamı konu ediniyor. Bal Kaymak konusu nedir? Bal Kaymak nerede çekildi, oyuncuları kim? İşte tüm merak edilenler..

Bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında ilk kez yayınlanacak olan Bal Kaymak filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. Onur Tan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film 2018 yılında vizyona girmişti. Bal Kaymak, küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran küçük kız çocuğu Bade'nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi dedesi ve dünyanın en iyi kaymağını yapan küskün ninesi arasında kalışının umut dolu hikâyesini anlatıyor. 

BAL KAYMAK KONUSU NEDİR?

Balkanların harika atmosferini kendine fon yapan Bal Kaymak, küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran küçük kız çocuğu Bade'nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi dedesi ve dünyanın en iyi kaymağını yapan küskün ninesi arasında kalışının umut dolu hikâyesini anlatıyor. Bade, anne babasını kaybetmiştir ve teyzesi Sezen ile yaşamaktadır. Sezen, bir sebepten yurt dışına gitmesi gerektiği için Bade'yi, babası Âdem'in yanına bırakır. Bade'nin bal üreticisi dedesi Âdem ile kaymak üreticisi nenesi Havva birbirlerine düşmandırlar. Fakat Bade'nin gelişiyle olaylar farklı bir hal almaya başlar.

BAL KAYMAK NEREDE ÇEKİLDİ?

İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak olan Balmak Kaymak filminin çekimleri Makedonya'da başlamış ve Balkanlar'ın önemli tatil bölgelerinden olan Ohrid'de devam etmiştir.

BAL KAYMAK OYUNCULARI KİM?

Filmin oyuncu kadrosunda Tarık Ünlüoğlu, Beren Gökyıldız, Sabina Toyza, Filiz Ahmet, Kenan Çoban gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenlik ve senaristliğini Onur Tan üstleniyor.

<p>Navigasyonda araç yerine yaya yolunu açtı. Otomobili merdivende asılı kaldı.</p><p>İlginç olay, s

Navigasyon kazası!

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı

Dünyada ilk kez üretildi! Türk mühendis ''gücü çevirdi'' ambargoyu aştı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ekim 2021)