• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
20 Şubat 2019 Çarşamba 10:39 | Son Güncelleme:

Bahar Candan'dan Seda Akgül'e yanıt!

Bahar Candan'dan Seda Akgül'e yanıt!

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk olan sunucu Seda Akgül'e daha önce aynı programa katılan ve kendisi hakkında yorumlarda bulunan Bahar Candan hakında açıklamalarda bulunmuştu. Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akgül'e yanıt verdi. Candan, "'Sıksam seni doğururdum' demişsiniz. Sıksanız ve doğursanız bile bana benzemezdi diye düşünüyorum. Benim gibi uzun ve bebek yüzlü bir çocuk doğuramazdınız, size benzerdi" dedi

Sunucu Seda Akgül, Bahar Candan'ın kendisi hakkında, "Seda Akgül güzel bir kadın değil, ben beğenmiyorum" yorumuna katıldığı televizyon programında şu yanıtı verdi:

"SIKSAM BELKİ DOĞURURDUM O YAŞTA KIZI"

O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Sıksam belki doğururdum belki o yaşta kızı. Hiç de fena kadın değilim. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. 'Nasıl kadınlar beni beğeniyor?' diye üzülürdüm. Böyleleri lütfen beni beğenmesin.

"BENİM GİBİ OLAMAZDI"

Seda Akgül'ün bu sözlerine Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşım ile yanıt verdi. Seda Akgül'ü etiketleyerek yaptığı açıklamalarda Candan, şu ifadeleri kullandı:

Merhaba, bugün Seda Akgül'ün benim için söylediği şeyleri gördüm. Benim hukuk okuyan birisi olarak sanat dünyasında olmam sizin için bir ayrıcalık. Bunun dışında; evet, Burcu Esmersoy sizden daha güzel. Güzelliği tescillenmiş birisi... 'Sıksam seni doğururdum' demişsiniz. Sıksanız ve doğursanız bile bana benzemezdi diye düşünüyorum. Benim gibi uzun ve bebek yüzlü bir çocuk doğuramazdınız, size benzerdi.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

3 bin yıllık antik kent bulundu

Muş'ta teröristlere darbe! çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Haftanın fotoğrafları (3-9 Nisan 2021)