• $9,3112
  • €10,8215
  • 528.708
  • 1417.7
28 Eylül 2021 Salı 12:50 | Son Güncelleme:

Bahar Candan lüks yaşantısı hakkında konuştu: 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum

Bahar Candan, katıldığı Söylemezsem Olmaz programında lüks yaşantısı hakkında konuştu. "Ben 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum" diyen Candan, bu kadar parayı nasıl kazandığı sorulunca, "Ben Euro bazlı alışveriş yapıp, konaklayıp, yiyorum ve bunu ülkemizde yapıyorum. Aynı parayı bence herkes harcıyor" şeklinde yanıt verdi.

Katıldığı moda programının ardından yıldızı parlayan Bahar Candan, son dönemde yaptırdığı estetik işlemlerin ardından yaşadığı büyük değişimle konuşulurken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor.

Deniz Akkaya, Seren Serengil ve Bircan Bali'nin sunuculuğunu üstlendiği Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Bahar Candan, şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Otelde kalan Bahar Candan, lüks yaşantısı hakkında ilk kez konuştu. Candan, "Ben 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum" sözleri ile ağızları açık bıraktı.

Bu kadar parayı nasıl kazandığı sorulan Bahar Candan, "Ben Euro bazlı alışveriş yapıp, konaklayıp, yiyorum ve bunu ülkemizde yapıyorum. Aynı parayı bence herkes harcıyor" açıklamasında bulundu. Bahar Candan'ın açıklamaları sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar