• $7,8781
  • €9,2793
  • 481.972
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Haziran 2020 Çarşamba 22:13 | Son Güncelleme:

Badem Şekeri 2 filmi nerede çekildi? Badem Şekeri 2 konusu ne, oyuncuları kimler?

Badem Şekeri 2 filmi bu akşam televizyonda izleyicisi ile buluşacak. Romantik komedi türündeki film izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak. Badem Şekeri 2 nerede çekildi? Badem Şekeri 2 konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. 2017 Türk yapımı Badem Şekeri 2'nin yönetmen koltuğunda Aydın bulut oturuyor. Badem Şekeri 2 filmi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

Bu akşam televizyonda izleyicisi ile buluşacak olan Badem Şekeri 2 hakkında araştırmalar hız kazandı. Badem Şekeri 2 nerede çekildi? Badem Şekeri 2 konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. 2017 Türk yapımı Badem Şekeri 2'nin yönetmen koltuğunda Aydın bulut oturuyor. Badem Şekeri 2 filmine dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. 

BADEM ŞEKERİ 2 NEREDE ÇEKİLDİ?

Badem Şekeri 2 filminin çekimleri doğası ile görenleri büyülemeyi başaran Çanakkale'de gerçekleştirildi. Filmin çekimleri iki haftada tamamlandı.

BADEM ŞEKERİ 2 KONUSU NE?

Ayşe'nin halasını iyleştirdikten sonra Doktor olan Mehmet'in ünü herkese yayılır. Şifa arayan herkes namı değer Badem Şekeri'nin kapısını aşındırmaya başlar. Tüm bu telaşa içinde Ayşe ve Mehmet'in birbirlerine olan aşkı iyice gün yüzüne çıkmaya başlarken aralarına çok büyük bir engel girer. Civar köylerin okumuş, görmüş ağası Ziver bey Ayşe'ye tutulur. Aralarındaki tek engel olarak doktoru gören Ziver bey, Muhtar Bahri'nin de yardımıyla Doktor Şeker'e çok büyük bir oyun oynar. Bu oyun Ayşe ile Mehmet'i ayırdığı gibi Mehmet'in hayatını tümden karartacak bir oyundur.

BADEM ŞEKERİ 2 OYUNCULARI KİMLER?

Badem Şekeri 2 filminin oyuncu kadrosunda; Alper Saldıran, Burcu Özberk, Burcu Altın ve Mehmet Atay gibi isimler yer alıyor. 

<p>Gaziantep'te seyir halindeyken eline aldığı telefonla video çeken otobüs şoförü görenleri hayret

Otobüs şoföründen pes dedirten hareket: Direksiyon başında video çekti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

En çok dolar milyarderi hangi ülkede yaşıyor

Antalya'da dolu yağışı meyve ağaçlarına zarar verdi