• $ 5,9508
  • € 6,5667
  • 299.553
  • 122142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bade Süalp'ten bebek müjdesi

15 Mart'ta tanıştığı işadamı Malkoç Süalp'le 31 Mayıs'ta evlenip sürpriz yapan Bade Süalp'ten sevinçli haber…

Sabah'tan Bülent Cankurt yazdı: 15 Mart'ta tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Süalp, herkesi dumura uğratıp 1.5 ay sonra 31 Mayıs'ta da vuslata ermişlerdi. Henüz daha cicim aylarını yaşayan çiçeği burnunda gelinle damat, yine herkesi dumura uğratacak!Çünkü Süalp çifti, evlilikleri gibi çocuk için de hızlı davranmış!

CİNSİYETİ BELLİ: KIZ 

Hoş, bir süre önce Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla ayaküstü sohbet ederken görüntülenen Bade Süalp, gazetecilerin hamilelikle ilgili sorularını geçiştirmişti.
Ama doğrusunu yine benden öğrenin. Evet, yeni gelin Bade hamile, hem de 4.5 aylık...
Şimdiye kadar iki kez nikah masasından dümen kıran ve ancak 45'inde Bade ile başı bağlanan Malkoç Süalp, yaşı daha çok geçmeden hemen çoluk çocuğa karışmak istedi herhalde! 30 yaşında anne olmaya hazırlanan Bade'nin bebeğinin cinsiyeti de belli; çiftin bir kızları olacak. Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre, Bade'nin hamile olduğunu öğrendiklerinde ikisinin de gönlünden kız geçmiş; Allah da gönüllerine göre vermiş. 

15 BİN TL'LİK YATAKTA YATACAK 
Baba olacağı için mutluluktan havalara uçan Malkoç Bey'in, eşinin üzerine titrediğini duydum. Hatta, yavaş yavaş kilo almaya başlayan eşi Bade'nin daha rahat uyuyabilmesi için evlerindeki yatağı değiştiren Malkoç Bey; paraya kıyıp yaklaşık 15 bin liraya, kral ve kraliçelerin yatağı olarak bilinen dünyaca ünlü bir İsveç markasının yatağını almış.
Bade; artık yün, pamuk ve at yelesinden üretilen bu yatakta yatıyormuş. Umarım anne de, bebek de sağlıkla kurtulur... 


<p>Elazığ’da yıkılan ve hasar alan binalar İstanbul Kartal´da uygulanan model ile dönüşecek diyen <b

Bakan Kurum Açıkladı: Elazığ´a ´Kartal´ Modeli

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Elazığ'da süren enkaz çalışmaları havadan görüntülendi