• $7,8125
  • €9,34
  • 446.812
  • 1283.58
14 Kasım 2020 Cumartesi 17:17 | Son Güncelleme:

Babil Egemen öldü mü? Onur Saylak Babil'den ayrıldı mı?

Babil Egemen öldü mü" Onur Saylak Babil'den ayrıldı mı"

Babil 19. son bölümüyle ekrana geldi. Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak'ın başrollerdini paylaştığı Babil'in son bölümünde İrfan'ın intikam için Süleyman ve Egemen'e yaptıkları damga vurdu. Çıkan çatışmada ise Egemen vuruldu. Babil Egemen öldü mü? Onur Saylak Babil'den ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları da tüm dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Star Tv'nin sevilen dizisi Babil 19. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil'de heyecan dolu sahneler ekrana geldi. 19. bölümde İrfan'ın intikam için Süleyman ve Egemen'e yaptıkları damga vurdu. Çıkan çatışmada ise Egemen vuruldu.

BABİL EGEMEN ÖLDÜ MÜ?

Babil son bölümde polisle iş birliği yapan İrfan, Süleyman ve Egemen'i yakalatmak için yeni bir plan yaptı. Ancak İrfan'ın eski öğrencisi olan Cihan ise İrfan'ın verdiği paraları korumak isterken canından oldu. Cihan'ı öldüren Süleyman'dan intikam almak isteyen İrfan, Özkan'a telefon açarak Süleyman'ın polise çalıştığını ve verdiği paraların seri numarasının alındığını söyledi.

Bunun üzerine ise Özkan, silahını çekerek Süleyman'ı vurmak istedi. Evin içinde çatışma çıkarken, dışarıda bekleyen polis ekipleri de baskın düzenledi.

Ancak çatışma sırasında Egemen vurularak yere yığıldı. Ayşe ise Egemen'i yerde yatarken buldu. Babil'de Onur Saylak'ın canlandırdığı Egemen'in ölüp ölmediği ise merak konusu oldu.

BABİL 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Babil dizisinin 20. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Babil fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir. 

<p>Bursa'da cezaevine oğlunu ziyarete giden Sadık Çayır'ın, husumetlileri tarafından 9 kurşun sıkıla

Cezaevi önünde pusu kurup 9 kurşun sıkmıştı: Arkadaşımın öcünü aldım

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gizemli monolit ortadan kayboldu

Görüntüler viral oldu: Atmosfere giren göktaşı geceyi adeta gündüze çevirdi