• $ 6,0549
  • € 6,5647
  • 307.841
  • 120151
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Babil dizisi sosyal medyayı salladı! Halit Ergenç'in performansına Bergüzar Korel de sessiz kalamadı

Yayın hayatına dün akşam başlayan Babil dizisi, kısa sürede sosyal medyayı salladı. Başarılı performansıyla güne damga vuran Halit Ergenç'e en duygulu mesaj ise meslektaş eşi Bergüzar Korel'den geldi.

Star TV'de dün akşam izleyiciyle buluşan Babil, 1. bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun aradan sonra yeni dizisiyle ekrana dönen Halit Ergenç, başarılı performansıyla Twitter'ı salladı. Ergenç'in yanı sıra, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi usta oyuncular da adlarından söz ettirdi.

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı Babil dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni topladı. Şimdilerde ikinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Bergüzar Korel, eşinin başarısı karşısında sessiz kalamadı.

'SENİN MESLEĞİNE OLAN AŞKINI SEVEYİM'

Instagram hesabından Halit Ergenç'in fotoğrafını paylaşan Korel, fotoğrafa "Senin mesleğine olan; aşkını, yeteneğini, saygını heyecanını seveyim.. #Babil" notunu yazdı. Korel'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.


Sosyal Medya Bu Kuşu Konuşuyor! Zekasıyla İzleyenleri Şaşırttı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Bağışıklık Güçlendiren 10 Tüyo...

Çok kutuplu Soğuk Savaş ve devletçi neoliberalizm