• $8,0831
  • €9,7344
  • 462.023
  • 1394.22
01 Nisan 2021 Perşembe 13:02 | Son Güncelleme:

Babası hakkında ilk kez konuştu! “Bize ahlaklı olmayı öğretti”

Babası hakkında ilk kez konuştu! “Bize ahlaklı olmayı öğretti”

‘Popun Kralı' olarak tanınan dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, babası ve çocukluğu hakkında bilinmeyenleri açıkladı. Ünlü model Naomi Campbell'ın “No Filter” adlı Youtube kanalına konuk olan Paris Jackson, babası Michael Jackson'ın çocuklarının eğitimine çok önem veren biri olduğunu açıkladı.

Ünlü model Naomi Campbell'ın Youtube kanalına konuk olan Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson, ilk kez babasıyla geçirdiği çocukluk anılarından bahsetti. 2009 yılında hayatını kaybeden babası Michael Jackson hakkında, "Babam bizim kültürlü ve eğitimli olmamız konusunda gerçekten iyiydi." açıklamasını yaparak, "Bize sadece pırıltılı ve ışıltılı bir dünyayı göstermedi. Üçüncü dünya ülkelerini de gördük." ifadelerini ekledi.

22 yaşındaki Paris Jackson, ayrıcalıklı bir dünyada büyümüş olsa da babası Michael Jackson'ın çocuklarına iş ahlakı aşıladığını belirtti.

Paris Jackson'ı küçüklüğünden beri tanıdığını söyleyen Naomi Cambpell, Jackson'ın modellik kariyeri hakkında da sorular sordu. İnsanların fiziksel görüntüsü nedeniyle modellik yapabileceğini söylediğini açıklayan Jackson, "Bu öğüdü dinleyip modellik kariyeri yapmaya karar verdim." açıklamasını yaptı.

<p><strong>Süper Lig'in 35. haftasında Fenerbahçe deplasmanda son şampiyon Medipol Başakşehir'e konu

Başakşehir - Fenerbahçe Maç Yorumu

Jandarmaya Gövde Destekli Kalkan Taşıma Sistemi teslim edildi

NASA'nın Mars'taki helikopteri 'Ingenuity' ilk uçuşunu yaptı

2 bin yıllık Roma yolu gün yüzüne çıkarılıyor